V úředně devatenáctém kole krajské soutěže dorostu se odehrál šlágr kola na půdě Nového Sedla. Tomu v tabulce patří průběžná druhá pozice a v případě výhry mohlo stáhnout v souboji s lídrem tabulky Citicemi rozdíl na pouhé tři body. Povedlo se. Nové Sedlo přejelo vedoucí tým rozdílem třídy, a na cestu zpět naložilo Citicím do fotbalového rance šest branek.

Na tři body se hodně natrápilo v pořadí třetí Královské Poříčí. To se představilo na půdě posledního celku tabulky Drmoulu. Jenže fotbalová realita byla zcela jiná. Drmoul se na favorizované Poříčí vytáhl a nebýt tři vlastních gólů mohl pomýšlet na senzační výsledek. Nakonec se tedy ze šťastné výhry radovali dorostenci z Poříčí.

Tři body brali v domácím prostředí hráči Sedlece, kteří udolali výběr Březové. Lomnice jasně přehrála a přestřílela v rámci sokolovského derby tým Bukovan a Žlutice si připsaly na svém hřišti pohodovou výhru nad jedenáctkou Lokte. Na stejné vlně se neslo i utkání Nové Role a Dolního Rychnova, které Novoroláci vyhráli pětibrankovým rozdílem.

V jediném utkání se pak body dělily. V rámci sokolovského derby se v něm utkaly týmy Habartova a Svatavy.

Krajská soutěž dorostu

Sedlec – Březová 3:2 (2:1)
Domácím zařídil vítěznou radost dvěma góly Patrik Ferko a jedním Agon Limani. Za hosty se pak brankově prosadili Pavel Peterka a Bronislav Strnad.

Lomnice – Bukovany 5:1 (3:0)
V dresu Lomnice si s chutí zastřílel Michal Polák, který zamířil přesně mezi tři tyče čtyřikrát. O pátý zásah domácích se zasloužil Tomáš Ohibský. Za Bukovany poté korigoval ukazatel skóre do konečné podoby přesnou ranou Jaroslav Kotouček.

Nová Role – Dolní Rychnov 5:0 (3:0)
Povinnou výhru Novoroláků proti předposlednímu týmu tabulky zařídili dvěma zásahy Miroslav Živanovič a Tomáš Košťál a jedním Michal Křehlík.

Žlutice – Loket 4:0 (3:0)
Dvě branky vítěze si připsal na své střelecké konto Libor Slivčák. O zbylé dvě branky Žlutic se podělili Jan Štípek a Martin Hladký.

Nové Sedlo – Citice 6:1 (2:1)
Ve šlágru kola nedalo Sedlo lídru tabulky žádnou šanci, když se dvakrát brankově radovali Robert Sattler a Bedřich Rychna. O další branky domácího výběru se postarali Daniel Petřík a Jakub Vostrý. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Petr Jermakov.

Drmoul – Královské Poříčí 3:4 (2:2)
Neobvykle si vedli dorostenci Drmoulu v domácím prostředí. Sice nastříleli šest branek, přesto prohráli. Nejdříve se do statistik zapsali úspěšní střelci Dominik Pitrovský, Ondřej Sýkora a Marek Derka. K tomu však Drmoul přidal další tři branky do vlastní sítě. O jedinou branku hostů se pak zasloužil Radek Soták.

Habartov – Svatava 2:2 (2:1)
O dělbu bodů se postaral dvěma góly hostující Jan Peteš. Za domácí pak obstaral gólovou radost Milan Karol, a k tomu jako bonus si přidala Svatava jednu branku sama.