V kategorii starších žáků zakončily soutěž na prvním místě Mariánské Lázně, které za sebou nechaly na druhém místě Ostrov a třetím složený tým chebského FC a Lipové. V kategorii mladších žáků dosáhli na první místo žáci Ostrova, druhé místo připadlo Sokolovu a třetí chebské Hvězdě.
V osmém kole, které bylo závěrečným, měly Mariánské Lázně volno.

Ostrov se tak po dvouciferné výhře nad týmem Lubů sice bodově dotáhl na Mariánské Lázně, ale na víc to nestačilo. Ostrováci si alespoň zpestřili závěr soutěže, když soupeři z Chebska nasázeli úctyhodných sedmnáct branek, když se šestkrát zapsal do střelecké listiny Jakub Zeronik a pětkrát Dominik Ahselm.

Sokolov doma rozebral na osm dílů složený tým Aše a Skalné a Františkovy Lázně vyprášily sedmi kousky v derby chebskou Hvězdu. O sedm branek vítěze se podělili pouze dva hráči, a to pětigólový Ondřej Kubát a dvougólový Roman Hubáček. Výhrou se rozloučil se soutěží i složený tým chebského FC a Lipové, který doma porazil Sedlec rozdílem pěti branek. Nejlepším střelcem soutěže byl s dvaceti vstřelenými góly ostrovský kanonýr Dominik Ahselm.

Ligový pohár starší žáci
Luby – Ostrov 0:17 (0:4). Branky: Zeronik Jakub 6, Ahselm Dominik 5, Bešťák Zdeněk 2, Bursík Tomáš, Hron Matyáš, Groh Dominik, Frankovič Jan.

Sokolov – Aš/Skalná 8:1 (4:0). Branky: Valenta Václav 2, Tancl Miroslav 2, Dolejší Lukáš, Fišer Patrik, Dvořák Daniel, Čtrnáct Martin – Kocourek Jiří.

Hvězda Cheb – Fr. Lázně 1:7 (1:1). Branky: Kolář Rostislav – Kubát Ondřej 5, Hubáček Roman 2.

FC Cheb/Lipová – Sedlec 5:0 (3:0). Branky: Halada Štěpán, Pecha Jan, Csordas Jan-Sedrik, Vít Radek, Vondrášek Jiří.

V kategorii mladších žáků se o nejvyšší výhru zasloužil Ostrov, který sestřelil Luby dvaceti góly. V trikotu vítěze byl nejpilnějším střelcem Jakub Zeronik, který obstaral šest branek. Další čtyři pak přidali Lubům Matyáš Hron a Filip Kavka. Opomenout nemůžeme ani hattrick Lukáše Chomáta.

Dvoucifernou výhru bral i Sokolov, který přestřílel patnácti kousky složený tým Aše a Skalné. V dresu Sokolova byl nejúspěšnějším střelcem Matyáš Dubnický, který se pětkrát radoval ze vstřelené branky. A do třetice dvouciferná výhra byla k vidění v Chebu, kde hostila tamní Hvězda v derby Františkovy Lázně. Hvězda nedala soupeři žádnou šanci, když mu nasázela čtrnáct branek.

Čtyřmi góly k prohře Frantovek přispěl chebský Sebastian Steiner. V posledním duelu pak bral vítězství Sedlec, který porazil složený tým chebského FC a Lipové pětibrankovým rozdílem. Nejlepším střelcem soutěže se stal Josef Heřmánek z Lubů, který nasázel soupeřům osmnáct branek.

Ligový pohár mladší žáci
Luby – Ostrov 0:20 (0:9). Branky: Zeronik Jakub 6, Hron Matyáš 4, Kavka Filip 4, Chomát Lukáš 3, Lemáková Zuzana, Fráňa Jan, Sýkora Jan.

Sokolov – Aš/Skalná 15:0 (6:0). Branky: Dubnický Matyáš 5, Friml Viktor 4, Richter Tomáš 3, Richter Jan, Poupě Jiří, vlastní.

Hvězda Cheb – Fr. Lázně 14:0 (5:0). Branky: Steiner Sebastian 4, Znak Petr 3, Fencl Tomáš 2, Knotek Robert, Nožička Daniel, Gabriel Karel, Sládek Jan, Voborník Martin.

FC Cheb/Lipová – Sedlec 0:5 (0:4). Branky: Kilyk Rostislav 2, Kubánek Aleš, Diro Daniel, Lažanský Denis.