A bylo se na co dívat. Tučným písmem se zapsal do historie soutěže v úvodním kole nováček, loketští Termiti, který se představil ve Františkových Lázních v souboji s tamním FT.

Termiti neponechali při své premiéře nic náhodě a soupeři nasázeli na úvod nepopulárního bůra, tím brali nejen úspěšný vstup, ale také první tříbodovou radost. Deset branek bylo k vidění v souboji karlovarského FutFetu a dalšího nováčka, a to Herd Hradiště B.

Sedmibrankovou výhru si připsali na své konto futfeťáci, když v jejich dresu řádně pozlobil soupeře Tomáš Kalán, který se trefil do branky Hradiště hned pětkrát, čímž zajistil svému týmu premiérovou výhru.

V posledním utkání prvního kola došlo i na dělbu bodů, když duel mezi karlovarskou Slavií a chodovským Titanikem skončil nerozhodným výsledkem. V dresu Slavie se dvakrát střelecky zaskvěl Tomáš Hron, ale stačilo to pouze na bod.

Krajský přebor bude pokračovat svým druhým kolem v úterý 14. října ve sportovní hale sokolovského gymnázia, kde vstoupí do soutěže AC Lítov, kterému bude od 18.30 hodin soupeřem karlovarský FutFet.

Pokračovat se pak bude ve čtvrtek 16. října, a to ve sportovní hale chebské Lokomotivy, tam se proti sobě postaví od 19.30 hodin Herd Hradiště B a Slavia Karlovy Vary.

Druhé kolo soutěže pak zakončí páteční zápas, který je nachystán v chodovské sportovní hale, kde se utkají od 20.00 hodin v ožehavém derby tamní Titanik a Termiti Loket.

Krajský přebor - futsal
FT Františkovy Lázně – Termiti Loket 0:5 (0:3). Branky: Průša Jiří 2, Neudert Jakub, Nykodým Marek, Neudert Václav.

FutFet Karlovy Vary – HERD Hradiště „B" 7:3 (2:0). Branky: Kalán Tomáš 5, Štípek Stanislav, Sikora Martin – Najman Pavel 2, Bartošek Zdeněk.

Slavia Karlovy Vary – Titanic Chodov 2:2 (2:1). Branky: Hron Tomáš 2 – Šteg Ondřej, Vachník Martin.