Karlovarská Lokomotiva k utkání s Chebem nedorazila, a na své konto si tak připsala kontumaci.

V souboji tabulkových sousedů se střetly na stadionu chebské Lokomotiva tamní Hvězda s Ostrovem. tento souboj nakonec skončil po nerozhodném výsledku bez vítěze. Další nerozhodný výsledek se zrodil na půdě Toužimi, kde se představila Aš. Lídr krajské tabulky Nové Sedlo nedalo týmu z klidného středu tabulky Nejdku žádnou šanci, a na své konto si připsalo již deváté vítězství v podzimní části.

Tři body bral v domácím prostředí v rámci sokolovského derby Horní Slavkov, který si poradil s chodovským Spartakem dvoubrankovým rozdílem. To nejlepší nakonec. Mariánské Lázně, potvrdily vysokou výhrou nad týmem Teplé své postavení v průběžné tabulce, když soupeři nasázely třináct branek, a upevnily si tak druhou příčku.

Krajský přebor dorostu

FC Cheb – Loko K.Vary 3:0 (kontumace)
Po cestě došla karlovarské Lokomotivě pára, tak se ze tří bodů radovali domácí borci.

Hvězda Cheb – Ostrov 1:1 (0:1)
Hosté z Ostrova vyhráli první dějství gólem Filipa Nováka, domácí pak ten druhý po brance z kopaček Davida Michalce.

Mariánské Lázně – Teplá 13:0 (6:0)
V chebském derby nedaly Mariánské Lázně poslednímu týmu tabulky žádnou šanci, když se z hattricku radovali Jan Bílek a Daniel Batela, za dvou Roman Lukáč a Miroslav Daněk a z jedné Marek Kysilka, Vít Profant a Pavel Šulc.

Nové Sedlo – Nejdek 4:0 (2:0)
Dvakrát pokořil brankáře Nejdku domácí Leoš Vítek a jednou pak jeho spoluhráči JakuB Vostrý a Radek Rychna.

Toužim – Aš 3:3 (1:2)
Za Ašáky si připsal na své střelecké konto dvě úspěchy David Dorotovič, a jeden Dominik Kubinec. Za domácí se poté dvakrát brankově radoval Daniel Ďurinský a jednou Jindřich Podskoč.

Horní Slavkov – Chodov 3:1 (2:1)
Sokolovské derby rozhodli ve prospěch domácíh hned tři úspěšní střelci ve složení Joset De Stetanis, Pavel Čada a František Zázrivec. Za hosty pak obstaral čestný úspěch Michal Křehlík.