Dvaadvacáté kolo. Na to nebudou rádi vzpomínat hráči Františkových Lázní, když na svém hřišti překvapivě zkolabovali v utkání s Vintířovem. Nedařilo se ani dalšímu účastníkovi Toužimi, která patří v krajském přeboru ke špičce tabulky. Ta zase marně naháněla body na hřišti v Citicích. Bezbrankovou remízou pak skončil souboj na svatavském stadionku, kde našlo fotbalový azyl Královské Poříčí, které remizovalo s Ostrovem. Karlovarská Lokomotiva pak udolala na Růžovém Vrchu nováčka z Habartova a lídr tabulky Mariánské Lázně povinně pokořily dvoubrankovým rozdílem mužstvo Chyše. Překvapení kola pak měla na svědomí Aš, která nasázela Hazlovu pět branek. Vítězství si odvezli z Jáchymova hráči Nového Sedla, když tamní jedenáctku porazili tříbrankovým rozdílem. Stará Role si pak na své konto připsala skalp chebského Unionu.

Výsledkový servis:

Kr. Poříčí – Ostrov 0:0
V tomto utkání sice měl více ze hry hostující Ostrov, ale ani on, ani domácí své brankové příležitosti nedokázali gólově využít.
Rozhodčí: Chrástecký – Adamec, Balhar, DS Zdvihal. ŽK: 0:1. Diváci: 50.
Kr. Poříčí: Dvořák – Dubaj, Hung, Gvizd, Správka – Provazník, M. Dufek, D. Dufek, Šellong – Moravec, Maxa (stř. Reismüller). Trenér: Miroslav Buják.
Ostrov: Süttö – Mahr, Hladík, Lorenc, Tomáň – Koročinský, Kubeš, Koky, Šrámek – Faktor, Pitra (stř. Koudelka, Piskáček, Kislinger). Trenér: Tomáš Štěpánek.

Citice – Toužim 2:0
Po bezbrankovém prvním poločase poslal nováčka na svém hřišti do vedení přesnou ranou Dobřemysl. Tříbodovou pojistku pak přidal v závěru duelu střídající citický žolík Pinta.
Branky: 65. Dobřemysl, 83. Pinta. Poločas: 0:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Kobielský, Vokoun. DS Sedláček. ŽK: 1:1. Diváci: 150.
Citice: Veverka – Kohout, Heřman, Prchal, Ticháček – Strolený, Peřina, Moule, Bardon – Dobřemysl, Sopr (stř. Pinta, Sinkule, Mankoš). Trenér: Václav Medřický.
Toužim: Lutzbauer – Schveiner, Záluský, Kanát, Čermák – Malec, Nezval, Hejkal, Tichý – Borek, Hotěk (Krejčí, Štěpánek). Trenér: Marek Daněk.

St. Role – Union Cheb 2:0
Ve vyrovnaném utkání se dostali domácí do vedení po vlastenci chebského obránce Šnebergera, který volil po špatném odkopu svého brankáře Buřiče následně malou domů a ta skončila v brance jeho týmu. Druhý gól pak Staroroláci přidali po ráně, která proletěla pod brankářem Chebanů Buřičem a kterou ze svých kopaček vyslal Voborský.
Branky: 72. vlastní Šneberger, 85. Voborský. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Berka – Vaněček, Aubrecht. ŽK: 0:2. Diváci: 100.
Stará Role: Kolbaba – Hořt, Pazdera, Sochor, Roubíček – Holcman (38. Zuzkovič, 75. Pavliš), Drahoš, Stýblo, Němec – Voborský, Pleva. Trenér: Jaroslav Slabý.
Union Cheb: Buřič – Volf, Rolník, Šneberger, Dobeš – Jadlovský (84. Aleksič), Šebesta, Hudeček, Kohout (89. Valenta) – Sládeček, Těšínský. Trenér: Miroslav Šebesta.

Jáchymov – N. Sedlo 0:3
Domácí, které trápí značná marodka, nastoupili převážně s hráči B týmu hrajícími IV. třídu. Hosté pak šli ve 4. minutě do vedení, když se prosadil Machulka z pokutového kopu. Druhou branku Sedla pak obstaral po změně stran opět Machulka a v 75. minutě uzavřel účet duelu přesnou ranou novosedelský střídající hráč Petráček.
Branky: 4. a 62. Machulka (1 PK), 75. Petráček. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Fraško – Janeček, M. Novotný, DS Rusňák. ŽK: 2:0. Diváci: 60.
Jáchymov: Hasić – Netušil, Baláž, Günther, Opluštil – Siměk, Hauptmann, Rostáš, Hellmich – Kuru, Kasparides (stř. Giňa, Gombár, Novák). Trenér: Václav Klečka.
Nové Sedlo: Liška – Vaněk, Koudele, Macák, Kubelka – Machulka, Nerad, Karásek, Kovařík – Burda, Farkaš (stř. Valta, Šebl, Petráček). Trenér: Stanislav Suchý.

Loko KV – Habartov 1:0
Jedinou branku utkání viděli diváci na Růžovém Vrchu ve 13. minutě. Postaral se o ni obránce karlovarské Lokomotivy Jiří Matocha, který jako jediný překonal nejlepšího hráče na hřišti, brankáře Habartova Vlastimila Richtera.
Branky: 13. Matocha. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Cvrk – Hányš, Fraško, DS Vorel. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (75. Tamajka po 2 ŽK). Diváci: 80.
Loko K. Vary: Cypris – Kolář, Mitterpach, Matocha, Riedl – Belbl, Diviš, Jílek, Pěkný – Abderaman, Vaněk (stř. Perina). Trenér: Jiří Štessl.
Habartov: V. Richter – Straka, Fousek, Tamajka, Šimků – Ďuriš, Lukeš, M. Richter, Ady – Nováček, Bartoš (Jirgl, Fišer, Mašek). Trenér: Gerhard Nicklas.

Fr. Lázně – Vintířov 1:2
V první půli mířil přesně za domácí Ladislav Bastl, za hosty poté Ivan Valach. Po obrátce stran zajistil hostům překvapivý, ale zasloužený tříbodový transport Zbyněk Draxal.
Branky: Bastl – Valach, Draxal. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Melničuk – Chládek, Šmat, DS Kozel.

Aš – Hazlov 5:1
Chebské derby rozhodli ve prospěch Aše kanonýři Střeček, Bado, Turták, Hančík a Čerňanský. Za hosty pak měl na svědomí jedinou přesnou trefu Veleman.
Branky: Střeček, Bado, Turták, Hančík, Čerňanský – Veleman. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Adamec – Cvrk, Hányš, DS Vošmik.

M. Lázně – Chyše 2:0
Domácí vyhráli první poločas brankou Lukáše Hadače, ten druhý pak gólem Michala Drahoráda.
Branky: Hadač, Drahorád. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Tichota – Janoušek, Nehasil, DS Novotný.