Ti dokázali vystavit stopku favorizovanému Královskému Poříčí, navíc na jeho stadionu, kde po vyrovnané bitvě, musel rozhodnout o finalistovi penaltový rozstřel. Ten přetavili v postup svěřenci lomnického trenéra Zbyňka Jozy, když vyhráli 3:1.

I samotné utkání načali lépe hráči Lomnice. Již v 9. minutě se ujali vedení, když jim jednobrankový náskok zajistil úspěšný střelec František Obešlo.

Dvory čekají dva náročné domácí zápasy. První odehrají dnes od 18.00, kdy budou hostit Kraslice, druhé pak v neděli 29. května, kdy přivítají od 15.00 hodin Pilu.
Za fotbalem v Karlovarském kraji

Poříčí dokázalo srovnat gólový krok až v závěru utkání, přesněji v 83. minutě, kdy vyrovnal ze značky pokutového kopu kapitán Jiří Šellong.

Následně již branka nepadla, a tak šel zápas do penaltové loterie, kterou zvládli vítězně hráči Lomnice. Na svého finálového soupeře si však musejí počkat, jelikož druhý semifinálový duel se odehraje až ve středu 1. června od 17.45 hodin na dvorském stadionu, kde bude hostit tamní jedenáctka Nejdek.

Královské Poříčí – Lomnice 1:1 (0:1) – PK 1:3. Branky: 83. Šellong Jiří (PK) – 9. Obešlo František. Rozhodčí: Vu. ŽK: 4:0. Diváci: 50.