I přes náročnou dobu ohledně pandemie koronaviru v Teplé vůbec nelení a přichystali v čele s Janem Bílkem 1. ročník Bili Cupu v malé kopané, který se navíc může těšit z finanční podpory města Teplá.

„Vím, že současná situace není příznivá, ale i tak stále věřím, že turnaj proběhne,“ přeje si dodržení termínu, který bude na programu ve fotbalovém areálu TJ Sokol Teplá v sobotu 3. července od 9 hodin, šéf turnaje Jan Bílek.

„Samozřejmě zdraví je u mě stále na prvním místě. Pokud nám to letos kvůli pandemii nevyjde, přesune se turnaj na další rok,“ poukazuje Bílek. Bili Cup tak plně nahradí Ruda Cup a opět se ho bude moci zúčastnit dvanáct týmů, kdy si posléze v rámci slavnostního vyhlášení přijdou na své nejen první tři týmy, ale také nejlepší hráč, střelec či brankář.

„Přichystali jsme také stánkový prodej či bohatý doprovodný program,“ připomíná Bílek. Zájemci o účast na prvním ročníku Bili Cupu či o další informace k turnaji mohou kontaktovat pana Jana Bílka na tel. čísle: 720 632 246 či na jeho facebookovém profilu.