Marián Geňo vystřelil Karlovarákům jeden bod

Karlovy Vary - 1. FC Karlovy Vary - FC Písek 1:1 (0:0)

29.3.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

Fotbalisté 1. FC hostili na stadionu v Drahovicích jednoho z favoritů soutěže Písek. Po dramatickém závěru si nakonec připsali na svůj účet bod za remízu 1:1, když se dokázal prosadit v 84. minutě Marián Geňo z penalty.

Utkání se kvůli přání soupeře hrálo na umělé trávě v Drahovicích. Prvních pětačtyřicet minut bylo utkání vyrovnané.
V úvodu sice měli Písečtí více míč na svých kopačkách, ale první velkou šanci měl v 5. minutě Nerad, který vyskočil nejvýše na rohový kop a jeho hlavička těsně minula branku. Za dalších šest minut zahrozilo na druhé straně. Nadzvednutý centr přeloboval Četveríka, ale naštěstí pro domácí skončil vedle tyče. Jinak diváci moc vzruchu před oběma brankami neviděli.

Ve druhém poločase se už diváci branek dočkali.
Do vedení se dostali hosté, když v 67. minutě využili zaváhání Jankovského a následné přečíslení zakončil Šlapák.
Poslední čtvrthodinu domácí více zatlačili a dočkali se i zaslouženého vyrovnání. Nejprve po rozehraném přímém kopu zastavila střelu Geňa hradba těl ve zdi a při opakovaném pokusu jej zezadu zachytil Michal Held. Obránce Písku byl na hřišti pouhé dvě minuty a už se po jeho zákroku pískala penalta.
K nařízenému pokutovému kopu se postavil sám postižený a vyrovnal. V posledních minutách domácí přišpendlili Písek k jeho šestnáctce, ale na skóre se už nic nezměnilo.

1. FC Karlovy Vary - FC Písek 1:1 (0:0)

Branky: 84. Geňo (pen.) - 67. Šlapák. ŽK: 0:4 (40. Skopalík, 54. Červenka, 66. Demeter, 83. Held). Rozhodčí: Šedivka, Haleš, Kembický. Diváci: 120.
Karlovy Vary: Četverík - Jankovský (77. Laušman), Tichota, Oslovič, Hrubý, Šmrha, Vondráček, Nerad, Kaplan, Bereczký (65. Gibala), Geňo (90. Janáček).
FC Písek: Vršecký - Kubiš, Pastyrik, Červenka, Malý, Mašát, Šlapák (89. Voráček), Zušťák (34. Strajt, 81. Held)), Skopalík, Pravda, Demeter.

29.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Futsal: Veteráni z Fut Fetu porazili mladíky karlovarské Slavie

III. třída: Sadov přestřílel tým Útviny a posunul se na druhé místo

Akční Vladař podpoří místní projekty stovkami milionů

Karlovarsko - Po několikaletém úsilí má Místní akční skupina (MAS) Vladař schválenou strategii komunitně vedeného rozvoje. Jde o moderní trend v podpoře rozvoje venkovských oblastí a využití principu plánování tak zvanou metodou Leader.

Bečovu se víkend nepovedl, inkasoval 20 gólů

Karlovarsko – Nepovedený víkend. Ten si ´užili´v okresním přeboru fotbalisté bečovského Slavoje, kteří měli na programu hned dvě utkání.