„Hrálo se ve dvou tříčlenných skupinách, kde byl hrací čas dvakrát patnáct minut,“ poukazoval na úvod ředitel memoriálu Jan Eret. Do skupiny A byly nalosovány TJ Děpoltovice, FC Werda a pořádající A-tým Hroznětína.

Ve skupině B se představily Výběr Tomáše Kalána, FK Merklín a B-tým Hroznětína. „Po utkáních ve skupinách se pak týmy střetly podle umístění o konečné pořadí,“ vysvětloval Eret. Ve skupině A se z prvního místa radovali hráči Hroznětína A, když dokázali projet skupinu bez ztráty bodu, čímž si tak zajistili účast v boji o vítěznou trofej. Druhé místo připadlo Werdě, která zamířila do boje o turnajový bronz, a poslední pak skončily Děpoltovice.

Ve skupině B se dařilo Merklínu, který se proklestil do finálové bitvy na úkor Výběru Tomáše Kalána, když oba týmy shodně nasbíraly čtyři body. Až penaltový rozstřel ze vzájemného duelu nasměroval Merklíňáky do boje o nejcennější trofej.

Výběr Tomáše Kalána tak musel vzít zavděk duelem o třetí místo a Hroznětín B zamířil k souboji o konečné páté místo. „Po odehrání skupin bylo na programu exhibiční utkání, ve kterém se proti sobě postavili hroznětínští hasiči a staří páni, když všichni prokázali velký fotbalový um,“ pochvaloval si Eret. Pak už přišly na pořad boje o konečné umístění. V souboji o pátou příčku uspěla hroznětínská rezerva, která porazila dvoubrankovým rozdílem Děpoltovice. Turnajový bronz si odvezla FC Werda, která taktéž pokořila Výběr Tomáše Kalána dvoubrankovým rozdílem.

V utkání, ve kterém byla v sázce vítězná trofej, dlouho sahali po triumfu hráči Hroznětína A, ale nakonec se z triumfu radovali hráči Merklína, kteří se blýskli čtyřbrankovým přídělem.

„Zápasy o konečné umístění se odehrály v hracím čase dvakrát dvacet minut. Vítězem se stali hráči Merklína, kteří porazili Hroznětín A tříbrankovým rozdílem,“ poznamenal k souboji o vítěznou trofej ředitel turnaje. V rámci slavnostního vyhlášení si odnesl cenu pro nejlepšího střelce turnaje za čtyři přesné trefy hroznětínský útočník Tomáš Koch. Nejlepším brankářem byl vyhlášen merklínský Milan Dobeš a nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Andriy Zapyshnyi z FC Werda. „Vše pak zakončila přímo v areálu našeho stadionu taneční zábava a nechyběl ani tradiční ohňostroj,“ dodal závěrem Jan Eret.

Memoriál Oldřicha Chramosty – Rabbit Cup

Skupina A: Hroznětín A – Děpoltovice 2:1, Werda 3:1, Werda – Děpoltovice 5:1.
Skupina B: Merklín- Výběr Tomáše Kalána 1:1 – PK 3:2, Hroznětín B 4:0, Výběr Tomáše Kalána – Hroznětín B 4:0.
O 5. místo: Hroznětín B – Děpoltovice 3:1.
O 3. místo: Werda – Výběr Tomáše Kalána 4:2.
O 1. místo: Merklín – Hroznětín 4:1.
Konečné pořadí: 1. FK Merklín, 2. TJ Olympie Hroznětín A, 3. FC Werda, 4. Výběr Tomáše Kalána, 5. TJ Olympie Hroznětín B, 6. TJ Děpoltovice.