„Na turnaji se celkem představily čtyři týmy, které byly rozlosovány do dvou dvojic, a vítěz pak postoupil do finále, naopak poražený do boje o třetí místo,“ připomněl hrací plán turnaje za pořadatele, karlovarskou Lokomotivu, Jaroslav Hladík.

Vše odstartoval duel karlovarské Lokomotivy s ostrovskou rezervou, když hráči z Růžáku bez problémů vyhráli 3:0, čímž si zajistili finálovou účast. Posléze vyběhli na trávník hráči rezervy karlovarské Slavie a Výběru Petra Jankovského, když právě složený výběr obhajoval loňský triumf. Realita však byla zcela jiná, když mladíci v trikotu sešívaných neponechali nic náhodě a po výhře 4:3 zamířili do finálové bitvy, zatímco Výběr Petra Jankovského se musel spokojit s utkáním o třetí místo. „Utkání se hrála dvakrát pětatřicet minut, pod dohledem rozhodčího Josefa Řády a určitě se bylo na co dívat,“ míní Hladík. Ve finále šla za triumfem Lokomotiva, která vedla nad béčkem Slavie 3:0, přesto nakonec ostrouhala, když sešívaní dokázali čtyřmi góly otočit ukazatel skóre ve svůj prospěch, a dosáhli tak na triumf. Třetí příčku pak obsadil Výběr Petra Jankovského, který sestřelil Ostrov B sedmi góly,“ bilancoval rozhodující fázi turnaje Hladík. V rámci slavnostního vyhlášení byly oceněny nejen všechny čtyři týmy, ale také nejlepší střelec či brankář turnaje.

„Nejlepším střelcem se stal se čtyřmi góly Jakub Diviš z Výběru Petra Jankovského. Ocenění pro nejlepšího brankáře si pak vychytal Václav Vacovský, taktéž z Výběru Petra Jankovského,“ připomněl další ocenění turnaje Hladík a závěrem připojil: „Poděkování patří všem zúčastněným, sponzorům a všem, co se nějakým způsobem na turnaji podíleli. Opomenout bych nechtěl ani fanoušky, kterých se sešlo v ochozech sto padesát, děkujeme.“

Memoriál Petra Jankovského

Skupina A: TJ Lokomotiva Karlovy Vary – FK Ostrov B 3:0 (3:0).

Skupina B: FC Slavia Karlovy Vary B – Výběr Petra Jankovského 4:3 (2:1).

O 3.místo: Výběr Petra Jankovského – FK Ostrov B 7:2 (3:0).

O 1. místo: FC Slavia Karlovy Vary B – TJ Lokomotiva Karlovy Vary 4:3 (0:3).

Konečné pořadí: 1. FC Slavia Karlovy Vary B, 2. TJ Lokomotiva Karlovy Vary, 3. Výběr Petra Jankovského, 4. FK Ostrov B.