Pořádající Děpoltovice doplnil Nejdek, Šindelová, Svatava a loňský vítěz FK Merklín. Hrálo se systémem jednou každý s každým dvakrát patnáct minut, a to za doprovodu nevlídného počasí, když během turnaje několikrát padaly z nebe na hrací plochu doslova pořádné provazy kapek.

Ani to však neodradilo týmy od nesmlouvavých bojů. Nejlépe si s nástrahami děpoltovického turnaje poradili fotbalisté Merklína, kteří uhráli dohromady ve čtyřech utkáních deset bodů, když ztratili body pouze za nerozhodný výsledek s týmem Nejdku.

Navíc inkasovali pouhou jednu branku, a opět tak zaslouženě vystoupali na příčku nejvyšší. Na stříbrné pozici skončil tým Šindelové, který zdatně vyztužili svou fotbalovostí hráči z Rotavy, když nebýt jen prohry s horaly, mohl pomýšlet na celkové prvenství.

Bronz pak vybojovali hráči Nejdku, kteří jako jediní obrali o cenný bod za nerozhodný výsledek pozdějšího vítěze Merklín. Pod bednou zakončily svůj turnaj Děpoltovice, které nastupovaly na turnaji v hodně kombinovaném složení.
Poslední, pátou příčku obsadila bezbodová Svatava, která sice na hřišti nechala fotbalovou duši, ale bez bodového úspěchu. V rámci slavnostního vyhlášení si pak převážně starší hráči odnesli z Děpoltovic ocenění v rámci Velkého fotbalového srdce, a to vše za přínos fotbalu. Turnaj pak zvládl v pozici hlavního sudího Josef Košina, kterého kontrolovala během turnaje stovka diváků.

Výsledky: Merklín – Nejdek 1:1, Svatava 1:0, Děpoltovice 3:0, Šindelová 1:0; Šindelová – Nejdek 1:0, Svatava 2:1, Děpoltovice 4:0; Nejdek – Svatava 1:0, Děpoltovice 1:1; Děpoltovice – Svatava 2:1.

Konečné pořadí
1. Merklín 4 3 1 0 6:1 10
2. Šindelová 4 3 0 1 7:4 9
3. Nejdek 4 1 2 1 3:3 5
4. Děpoltovice 4 1 1 2 3:9 4
5. Svatava 4 0 0 4 2:6 0