Klášterec překvapivě klopýtl v souboji s Novou Rolí, pro kterou to byla naopak první výhra na turnaji. Pořádnou školu  uštědřili dorostenci karlovarského 1.FC hroznětínské Olympii, která vyfásla pět branek, a mohla být ráda, že zůstalo jen u nich. Vysokou výhru si připsalo na své konto i Nové Sedlo, které šesti kousky vyprášilo karlovarskou Lokomotivu. V zajímavém utkání účastníků karlovarského krajského přeboru se body dělily, když Stará Role nedokázala dovést dobře rozehrané utkání s Ostrovem do vítězného konce.

Výsledkový servis:
Klášterec – Nová Role 1:2
V zajímavém utkání padaly branky pouze v prvním poločase. Skóre zápasu otevřel ve 13. minutě novorolský útočník Tomáš Chlup. Vedení Novorolákům vydrželo jen deset minut, když přesně zamířil na druhé straně Hojman. O premiérové porážce Klášterce na turnaji nakonec rozhodl svou druhou brankou v duelu ve 36. minutě novorolský Chlup.
Branky: 23. Hojman – 13. a 36. T. Chlup. Poločas: 1:2.
Klášterec: Vrba – Mařík, Zmrhal, P. Škultéty, Hofman – M. Škultéty, J. Škultéty, Spurný, Procházka –  Haba, Papoušek (stř. Černý).
Nová Role: Latislav – Hopf, Nitsch, Skopový, Vodrážka – Křehlík, Hnízdil, Valta, Červík – T. Chlup, Hájek (stř. Palivec).

Ostrov – Stará Role 2:2
Než se stačili fotbalisté Ostrova na hřišti pořádně rozkoukat, prohrávali ve 3. minutě po brance starorolského Sochora.  Po změně stran Staroroláci navýšili své vedení gólem Doška, ale Ostrov neponechal nic náhodě a v závěrečné dvacetiminutovce po gólech Glance a Holoubka rozhodl o dělbě bodů.
Branky: 78. Glanc, 88. Holoubek – 3. Sochor, 56. Došek. Poločas: 0:1.
Ostrov: Süttö – Tomáň, Hladík, Kolárik, Glanc – Filák, Kalina, Kobera, Klaus – Vrba, M. Novotný (stř. Dušek, D. Novotný, Liška, Sulák).
Stará Role: Vanke – Gojkovič, Plachý, Slabý, Roubíček – Sochor, Došek, Stýblo, Plch – Diviš, Jílek (stř. Henzl, Šebek).

1.FC K. Vary U19 – Hroznětín 5:0
Úvod duelu patřil Hroznětínu, ale poté převzali otěže utkání do svých rukou karlovarští mladíci, kteří svou převahu vyjádřili i brankově, a to byli ke svému soupeři hodně milosrdní, jelikož tradičně ke gólům přidali i čtyři nastřelené tyčky.
Branky: 37. Mrňka, 39. a 58. Hušek, 60. a 88. Mudra. Poločas: 2:0.
1.FC K. Vary: Povinský – Řezáč, Karlík, Pěkný, Phung – Limani, Wolf, Chára, Ondráček – Mudra, Mrňka (stř. Hušek).
Hroznětín: Zavoral –  Michlík, Přibyl, Kubík, Kodajek – Kubala, Klas, Koch, Hruška – Kalán, Paluska (stř. Benda, Brichcín, Ondráček, Eret).

Loko K. Vary – N. Sedlo 2:6
Ještě v prvním poločase dokázala karlovarská Lokomotiva držet se svým soupeřem fotbalový krok. Po obrátce stran však dominovali na hřišti pouze hráči Nového Sedla, kteří si s chutí zastříleli.
Branky: Šmíd 2 – Karásek 2, Werner 2, Škarda 2. Poločas: 1:2.
Loko K. Vary: Hasić – Šmíd, Jelínek, Macák, Vinohradský – Riedl, Žampach, Tulák, Vidím – Vaněk, Horn (stř. Ciprys).
Nové Sedlo: Pelech – Karásek, Vican, Koudele, Kubelka – Werner, Kovařík, Schilbach, Škarda – Rychna mladší, Müller (stř. Macák, Šebl, Rychna starší).

Pořadí: 1. Stará Role 8:5 7 bodů, 2. Klášterec 9:7 6 bodů, 3. Nové Sedlo 12:8 6 bodů, 4. FK Ostrov 10:8 5 bodů, 5. 1.FC Karlovy Vary U19  10:7 4 body, 6. Nová Role 4:6 4 body, 7. Hroznětín 5:9 3 body, 8. Lokomotiva Karlovy Vary 4:11 1 bod.