Tachov – Mar. Lázně
Sobota 15:30
Fotbalisté Viktorie Mariánské Lázně po neúspěšném domácím vystoupení v minulém kole zajíždějí na horkou půdu do Tachova, druhého celku divizní soutěže. Nečeká je vůbec lehký úkol. „Jsme si vědomi síly a kvality soupeře. Jedeme do Tachova sehrát důstojný zápas a já doufám, že tam neuděláme ostudu. Samozřejmě bychom chtěli udělat dobrý výsledek, remíza by asi byla vynikající, ale pokud prohrajeme, doufám, že se zdviženou hlavou, a ne s debaklem," přeje si Michal Drahorád, kouč Viktorie Mariánské Lázně.

Klatovy – Hvězda Cheb
Sobota 15:30
Už čtyři zápasy v řadě prohráli fotbalisté Hvězdy Cheb, momentálně desátého celku divizní tabulky. Zítra se Chebští pokusí tuto nelichotivou sérii přerušit na hřišti v Klatovech, souseda v tabulce. „Rádi bychom v Klatovech bodovali, už potřebujeme body jako sůl. Já doufám, že si to kluci uvědomí. Že si i uvědomí, že musí každý začít sám u sebe. Pokud budeme chtít být úspěšní, musí kluci odevzdat na hřišti vše, nechat tam vše, co v nich je. Možná že dojde k nějakým změnám v sestavě, nebo herního stylu. Nesmíme koukat na krásu a urvat tam nějaký bod. Musíme hrát kolektivně a podporovat jeden druhého. Já osobně klukům věřím, že opět dokážou, že fotbal hrát umí, jako už to v divizní soutěži několikrát předvedli. Spokojený bych byl s remízou, po které by se kopaly i pokutové kopy a byla tak možnost získat body dva," doufá Milan Kolouch, trenér Hvězdy Cheb.

Karl. Vary – Hořovicko
Sobota 14:00
Po dvou porážkách doma s Táborskem a v Milevsku si dávají karlovarští Buldoci jasný úkol. „Musíme získat tři body. Nic jiného ani nemůžeme v duelu s Hořovickem chtít," říká před utkáním trenér Karel Tichota a pokračuje: „Více mě mrzí druhá prohra „Musím přiznat, že na Táborsko jsme neměli, ale v Milevsku jsme ztratili tři body vlastními chybami. Musíme je někde nahnat zpátky. Pokud chceme pomýšlet na přední příčky v tabulce."