Prozatím patří první příčka pilskému Baníku, který však čeká náročný duel v podobě obecního třaskavého derby s kolovským Ajaxem, navíc na jeho půdě. Pila bude na hřišti Kolováků plnit roli favorita, a podle předpokladů by měla naplno bodovat. Napravit si reputaci budou chtít druhé Božičany, které doma zažily porážkový šok od nováčka z Verušiček. Teď mají před sebou fotbalisté Božičan dalšího nováčka, a to Děpoltovice.

Právě Děpoltky obraly na svém pažitu již několik favoritů, takže se můžeme dočkat dalšího velkého překvapení na úkor Božičan. „Po našem V.I.P. výkonu ve Stružné máme co napravovat.. Teď nás čekají silné, ale především technicky hrající Božičany, tedy další těžký soupeř. Božičanští často jezdí na naše zápasy, takže vědí, co od nás mohou čekat. I přesto jsem zvědavý, jak se hosté srovnají s děpoltovickým „greenem", který z důvodu vyšší moci v neděli rozhodně nedovolí žádnou velkou kombinaci. Bude to více boj než fotbal, který doufám zvládneme za tři body," přeje si úspěch po fotbalovém faux pas ve Stružné děpoltovický kapitán Milan Skoupý.

Pořádnou šichtu mají před sebou svěřenci dalovického trenéra Petra Richtáře. A není divu. Do Dalovic se totiž vydá struženská TJ v čele s excelentním kanonýrem Petrem Janáčkem, což slibuje velmi kvalitní podívanou. „Po našich několika zbytečných ztrátách si už nemůžeme dovolit moc zaváhání. Takže i přesto, že nás v Dalovicích čeká velmi náročný zápas, věřím, že dokážeme zopakovat vítězství z minulé sezony," přeje si bodový přírůstek na konto Stružné záložník Tomáš Štěch. Dalovice jsou však v domácím prostředí stoprocentní, v pěti zápasech braly pět výher, takže i Stružná se má na co těšit.

„Nám se doma daří, víme, že nás čeká hodně náročný zápas, ale chceme uspět, to znamená tři body. Chceme prodloužit naši domácí vítěznou sérii," vzkazuje soupeři dalovický Václav Belbl. Týmy navíc v tabulce od sebe dělí pouhé tři body, což určitě přidá zápasu na kvalitě. Nejlehčí úlohu před sebou mají hráči Jáchymova, když na stadionu na Panoramě budou hostit poslední Útvinu, která ještě v soutěži nebodovala. Na jáchymovském hřišti si tak může přijít náročný fanoušek na gólové hody.

Dusno bude i pod březovskou přehradou, kde bude chtít tamní Jiskra najet na vítěznou vlnu, jenže nebude to mít jednoduché. Los jí totiž poslal do cesty bečovský Slavoj, který se v uplynulém kole výsledkově probudil a bodovat bude chtít i pod březovskou přehradou. Zastavit rozjetého nováčka z Verušiček bude chtít pod radošovským mostem Kyselka. Ta potřebuje body jako sůl, zatímco soupeř se bude chtít udržet na vítězné vlně.

„Rozhodně jdeme do zápasu s cílem vyhrát. Víme však, že Verušičkám poslední kola vyšla, ale my potřebujeme notně bodovat. Navíc bychom měli být kompletní a dáme tak do utkání vše, abychom brali všechny body," slibuje kapitán Kyselky Josef Hlaváč. Souboj rezervních týmů je nachystán ve Staré Roli, kde poměří místní B-tým své síly s chyšskou rezervou. Celkově pak můžeme říci, že v jedenáctém kole se fanoušci kvalitní kopané určitě nebudou nudit.