Další zajímavý souboj je nachystán na půdě poslední Útviny, kam zamíří předposlední Verušičky. Prolomit jarní mizérii bude chtít Březová, které se postaví do cesty starorolská rezerva.

Roli favorita bude plnit v domácím prostředí Jáchymov, který bude hostit nováčka z Děpoltovic. Kyselka si udělá výlet do Bečova a Stružná se podívá do Chyše. Kvalitní fotbal pak slibuje souboj Kolové a Dalovic.

„Chceme navázat na dobrý jarní vstup, což znamená, že chceme urvat třetí výhru," poukazoval dalovický útočník Tomáš Stolín, který připojil své fotbalové tipy na tento víkend.

Víkendový program:
Jáchymov – Děpoltovice (sobota, 15.00, na podzim 6:1). „Děpoltovicím se daří vesměs v domácích utkáních, i když překvapily výhrou ve Staré Roli. I přesto se dá říci, že na hřištích soupeřů se jim příliš nedaří a prohrají i v Jáchymově po výsledku 1:4."

Kolová – Dalovice (sobota, 16.30, na podzim 0:9). „V tomto utkání budeme dělat vše pro to, abychom si odvezli tři body. Sice nás nečeká lehké utkání, ale věřím, že uspějeme a dovezeme si po výhře 4:1 všechny body."

Chyše B – Stružná (sobota, 16.30, na podzim 3:8). „Bude to náročný zápas pro oba týmy, ale Stružná potvrdí své postavení v tabulce a vyhraje 2:1."

Útvina – Verušičky (sobota, 16.30, na podzim 2:3). „Útvina bude usilovat na svém hřišti o hodně důležité body, ale Verušičky zaberou a vyhrají 4:2."

Pila – Božičany (sobota, 16.30, na podzim 2:3). „Šlágr kola. Oba týmy se perou o první příčku, ale Pila v domácím prostředí jen tak neprohrává, takže si tipnu výhru domácích v poměru 3:1."

Bečov – Kyselka (neděle, 15.00, na podzim 2:3). „Bečov doma nezaváhá, takže to vidím na jasnou jedničku za vítězství 4:1."

Stará Role B – Březová (neděle, 16.30, na podzim 1:3). „V tomto utkání bude na programu vyrovnaný duel, ve kterém se po výsledku 1:1 body budou dělit.