Víkendový program:
Dalovice – Chyše B (sobota, 10.30). „Dalovice doma body neztrácejí, navíc budou plnit roli favorita. Možná se diváci dočkají střeleckých hodů, tipnu si výhru Dalovičáků 7:0."

Kyselka – Božičany (sobota, 15.00, Radošov). „Kyselka se sice nachází u dna tabulky, ale proti Božičanům se jí v Radošově daří. Záležet bude jen na tom, v jakém složení nastoupí, přesto věřím, že uspěje a bude slavit výhru 3:1."

Březová – Pila (sobota, 16.00). „Šlágr kola. Březováci jsou v laufu, navíc hrají na svém hřišti a to jejich kvalitu jen posílí, takže dám výhru domácích v poměru 4:2."

Kolová – Jáchymov (sobota, 16.00). „Kolováci hodně profitují ze svého velkého hřiště, ale to nám nevadí, my si odvezeme důležitou výhru 4:0."

Verušičky – Stružná (neděle, 14.00). „Půjde asi o střet dvou nejlepších klubových kanonýrů. Na straně domácích to bude Slivčák, na druhé straně Janáček. Přikloním se k barvám Stružné, která bude plnit ve Verušičkách roli favorita, což potvrdí výhrou 4:2."

Děpoltovice – Bečov (neděle, 16.00). „Nováček z Děpoltovic doma obral už několik favoritů, což se potvrdí i v tomto případě, kdy Děpoltovičáci na svém hřišti vyhrají 2:1."

Stará Role B – Útvina (neděle, 16.00). „Staré Roli docházel v posledních kolech fotbalový dech, ale proti poslednímu celku tabulky by se opět měla Starka vítězně nadechnout po vítězství 8:0."