Vedoucí tým tabulky a zároveň podzimní mistr této soutěže pilský Baník uhrál nerozhodný výsledek na půdě nováčka z Hájku. Další nováček Stružná utrpěla šestibrankový příděl od starorolské rezervy, a horalové z Abertam doma pokořili toužimskou rezervu. Ve šlágru kola, které se odehrálo na půdě Vojkovic neuspěla v souobji týmů z Poohří Kyselka. Chyše B pokořila na svém pažitu Kolovou a Březová ukořistila cennou výhru nad nejdeckou rezervou. Bodový zisk vyválčili na svém hřišti i horalové z Nových Hamrů, když s favorizovaným týmem Božičan uhrál nerozhodný výsledek.

Výsledky, 10.kolo

Stará Role B – Stružná 6:3 (4:1)
Domácím zařídil dvěma góly vítězství Václav Zoubek, a jedním pak Radek Sklenář, Miroslav Holub, Tomáš Karfiol a Martin Šebek. Za hosty dvakrát skóroval Petr Rehák a jendou Štefan Brančík.

Abertamy – Toužim B 3:1 (2:1)
Dvakrát zamířil do branky soupeře z Toužimi Tomáš Grim a jednou Roman Antal. Za hosty obstaral čestný úspěch Josef Šmoranc.

Hájek – Pila 2:2 (0:0)
V Hájku padaly góly až po změně stran, když za domácí skóroval Petr Toth a Pavel Sojka, za hosty pak byli úspěšní Robert Vavřina a Tomáš Verzich.

Vojkovice – Kyselka 4:1 (3:0)
Dvě branky vítěze si připsal na své konto Václav Vorel. O zbylé dvě trefy Vojkovic se podělili Václav Kučera a Martin Bidovský. Za hosty vstřelil čestný úspěch Libor Marek.

Chyše B – Kolová 7:3 (3:2)
Dvě branky Chyšáků vstřelilï Jaroslav Lábr, Jan Burda a Lukáš Štětina. Sedmý záash pak obstaral Roman Korec. Za hosty se poté brankově radovali Petr Kořán, Jan Blahník a Patrik Frank.

Březová – Nejdek B 1:0 (1:0)
O výhře domácího celku rozhodl již v prvním dějství jedinou trefou Petr Hubený.

Nové Hamry – Božičany 2:2 (1:0)
Dělbu bodů měli na svědomí domácí forvardi Matěj Novák a Michal Rudolský, za hosty poté stejnou mincí oplácel Jan Rubáš, který si připsal na své konto děv úspěšné trefy.