„Na turnaji se představily čtyři týmy, Kolová, Sedlec, Děpoltovice a náš tým Počeren,“ poukazoval za organizátory Petr Pacourek.

Memoriál se odehrál systémem jednou každý s každým, s hrací dobou dvakrát dvacet minut, a to za doprovodu tropického počasí. Nejlépe se tedy s nástrahami vyrovnal kolovský Ajax, který během turnaje neokusil hořkost porážky, a po zásluze tak dosáhl na vítěznou trofej. Druhé místo nakonec ukořistily Děpoltovice a třetí místo obsadily pořádající Počerny.
„O pořadí na druhém a třetím místě rozhodl vzájemný zápas,“ narážel Pacourek na utkání Děpoltovic s Počerny, ve kterém nakonec určil vítěze penaltový rozstřel.

Poslední příčku pak obsadil Sedlec, který během čtyř utkání vstřelil pouze jednu branku a jako jediný tým na turnaji na body nedosáhl.

V rámci slavnostního vyhlášení si odnesl cenu pro nejlepšího střelce turnaje kolovský kapitán Jakub Gábner, který vstřelil během turnaje tři branky. Cenu pro nejlepšího brankáře bral gólman Počeren Antonín Opl a nejlepším hráčem 28. ročníku memoriálu byl vyhlášen Vít Jiskra z Kolové.

Výsledky: Kolová – Děpoltovice 4:1 (Gábner 3, Zelenka – Vaverka), Sedlec – Počerny 0:1 (Petráček), Děpoltovice – Počerny 2:2 – PK 2:1 (Vaverka, Wendler – Krajsa, Filek); Kolová – Sedlec 3:1 (Abeldinov, Jiskra, Özdemir – Krejsa); Sedlec – Děpoltovice 0:2 (Hájek 2), Počerny – Kolová 0:0 – PK 0:2.

Konečné pořadí: 1. Ajax Kolová, 2. TJ Děpoltovice, 3. TJ Počerny, 4. TJ KSNP Sedlec.