Hodně napilno měli o víkendu nejen fotbalisté Verušiček. Na programu tu totiž byl již 38. ročník fotbalového Memoriálu J. Váchy a A. Gepprta, který ve svém areálku pořádal účastník okresní III. třídy Karlových Varů Verušičky.

Na turnaji se představilo celkem pět týmů, a to Albeřice, Kněžice, Stružná a ty doplnily dva týmy pořádajících Verušiček pod názvem A a B. Hrálo se systémem jednou každý s každým, dvakrát dvacet minut.

V zahajovacím utkání nastoupila proti sobě mužstva Kněžic a Verušiček A. Po úvodní minutě ticha, kterou všichni přítomní uctili památku fotbalistů Verušiček, se rozhořely na zeleném pažitu nesmlouvavé boje.

Na úvod braly Kněžice hubenou výhru 1:0 nad Verušičkami A. Poté se postarali o velké překvapení fotbalisté Verušiček B, kteří pokořili celek Stružné v poměru 2:1. Ve třetím utkání si odbyly premiéru Albeřice, které si připsaly na své konto výhru 2:1 nad týmem Verušiček A. Ve čtvrtém turnajovém utkání se dočkala tříbodového zisku i Stružná, která přestřílela Kněžice 3:2.

Na střelecké vlně se pak vezly Albeřice, které bez větších problémů v následujícím utkání porazily Verušičky B v poměru 4:1. Čtyřbrankový příděl byl k vidění i v šestém utkání turnaje, ve kterém smázla Stružná A tým Verušiček 4:2.

V sedmém duelu pak poprvé musely rozhodnout po nerozhodném výsledku v základní hrací době pokutové kopy, které nakonec lépe zvládli hráči Kněžic, když nakonec slavili výhru 2:1 nad Verušičkami B.

Pak přišlo na pořad dne malé finále, ve kterém taktéž o vítězi nakonec musely rozhodnout pokutové kopy, když po řádné hrací době skončil souboj mezi Albeřicemi a Stružnou nerozhodně. V tomto utkání uspěly Albeřice, které se tak rázně přiblížily triumfu na verušickém turnaji.

V předposledním, devátém utkání diváci zhlédli místní derby, ve kterém povinně slavil výhru 3:1 A tým Verušiček nad svými kolegy z B týmu.

V závěrečném utkání pak udolaly Albeřice tým Kněžic 1:0, a po zásluze tak skončily v tabulce na prvním místě. Druhá příčka připadla fotbalistům Stružné a bronz pak braly Kněžice. O zbylé dvě příčky se podělily Verušičky B a A.

V rámci slavnostního vyhlášení si pak odnesl cenu pro nejlepšího střelce turnaje struženský útočník Jan Granec, který během turnaje zatížil konta soupeřů pěti góly.

Výsledkový servis

Albeřice – Verušičky A 2:1, Kněžice 1:0, Stružná 2:1 na pk, Verušičky B 4:1; Stružná – Verušičky A 4:2, Kněžice 3:2, Verušičky B 1:2; Kněžice – Verušičky A 1:0, Verušičky B 2:1 na pk; Verušičky A – Verušičky B 3:1.

Konečné pořadí
1. Albeřice 4 3 1 0 9:3 11
2. Stružná 4 2 1 1 9:8 7
3. Kněžice 4 1 1 2 5:5 4
4. Verušičky B 4 1 1 2 5:10 4
5. Verušičky A 4 1 0 3 6:8 3