Už před zápasem s Vltavínem si trenér Jindřich Dejmal stěžoval na velikou marodku hráčů. Vondráček, Tichota a Geňo neměli nastoupit. Prvně jmenovaný skutečně nehrál. Tichota, který zápolil s angínou, vydržel jeden poločas. Geňo pak naskočil do toho druhého.

Jedinou přesnou trefu zápasu zařídil domácí Marcík, když dokázal před Četveríkem tečovat střelu Stumpfa, a to běžela 23. minuta.

Trenér Jindřich Dejmal musel do druhé půle vystřídat Tichotu a také Hrubého. Do hry se tak dostali útočníci Geňo a Zápotocký. Bohužel ani jeden z této dvojice se nedokázal prosadit, i když šancí měli hosté dost. Proto se z Holešovic, kde je domovský stánek Loko Vltavínu, fotbalisté 1. FC vrátili s prázdnou.

Loko Vltavín – K. Vary 1:0

Poločas: 1:0. Branky: 23. Marčík. ŽK: 3:0 (10. Pečeňa, 25. Pozníček, 75. Socha). Rozhodčí: Váňa - Zeman, Duchoň.
Loko Vltavín: Pokorný - Pozníček, Bureš, Kozák, Hájek, Chalupa (86. Hebnár), Pečeňa, Stumpf, Kuchař (90. Ševr), Škovránek (64. Socha), Marčík. Trenér: Kronďák.
Karlovy Vary: Četverík - Vondráček, Staněk, Oslovič, Habai, Hrubý (46. Geňo), Janáček, Nerad, Smrha, Tichota (46. Zápotocký), Vůjtěch (73. Duben). Trenér: Dejmal.