Na Vltavíně utrpělo 1. FC další těsnou porážku

Karlovy Vary – Jediná trefa Marčíka stačila Vltavínu k zisku tří bodů. V pražských Holešovicích se představilo karlovarské 1. FC a nakonec odešlo z trávníku poraženo poměrem 1:0.

18.10.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

Už před zápasem s Vltavínem si trenér Jindřich Dejmal stěžoval na velikou marodku hráčů. Vondráček, Tichota a Geňo neměli nastoupit. Prvně jmenovaný skutečně nehrál. Tichota, který zápolil s angínou, vydržel jeden poločas. Geňo pak naskočil do toho druhého.

Jedinou přesnou trefu zápasu zařídil domácí Marcík, když dokázal před Četveríkem tečovat střelu Stumpfa, a to běžela 23. minuta.

Trenér Jindřich Dejmal musel do druhé půle vystřídat Tichotu a také Hrubého. Do hry se tak dostali útočníci Geňo a Zápotocký. Bohužel ani jeden z této dvojice se nedokázal prosadit, i když šancí měli hosté dost. Proto se z Holešovic, kde je domovský stánek Loko Vltavínu, fotbalisté 1. FC vrátili s prázdnou.

Loko Vltavín – K. Vary 1:0

Poločas: 1:0. Branky: 23. Marčík. ŽK: 3:0 (10. Pečeňa, 25. Pozníček, 75. Socha). Rozhodčí: Váňa - Zeman, Duchoň.
Loko Vltavín: Pokorný - Pozníček, Bureš, Kozák, Hájek, Chalupa (86. Hebnár), Pečeňa, Stumpf, Kuchař (90. Ševr), Škovránek (64. Socha), Marčík. Trenér: Kronďák.
Karlovy Vary: Četverík - Vondráček, Staněk, Oslovič, Habai, Hrubý (46. Geňo), Janáček, Nerad, Smrha, Tichota (46. Zápotocký), Vůjtěch (73. Duben). Trenér: Dejmal.

Místo události:
18.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
Mezinárodní taneční soutěž Grand Prix v Chebu bude mít letos výročí 25 let.

Prestižní taneční soutěž slaví čtvrtstoletí

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Karlovy Vary – Svátek naturální kulturistiky a fitness? Ano, přesně tak. Fanoušci tohoto sportu si přišli během sobotního dne zcela jistě na své. Na programu totiž byl ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.

Předjíždějící motorkář skončil v nemocnici, auto je jen nabořené

Karlovy Vary - Řidič osobního automobilu srazil motorkáře, který ho předjížděl. Motorkář byl s těžkým poraněním páteře letecky transportován do nemocnice.

Dvě hromadné nehody způsobili řidiči náklaďáků

Karlovarsko – Dvě hromadné nehody, při nichž to naštěstí odnesly hlavně plechy automobilů a záchranáři pomáhali jen jednomu lehce zraněnému, se staly v pondělí. Obě měli na svědomí řidiči náklaďáků.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.