Tím prolomili bodovou domácí neúspěšnost. Do utkání sice lépe vstoupili domácí, ale přesto, dalo by se říci, že již tradičně, inkasovali, když se po tečované střele radoval z gólu starorolský Jakub Diviš. Nejdek zlobil Starou Roli, která se prezentovala kvalitní kombinační hrou a zejména rychlými brejky. Vyrovnání pro nejdecký tábor přinesla akce Jakuba Kurtina a následné chladnokrevné zakončení v podání Františka Jílka. Po změně stran přidali hráči Nejdku druhou branku, po dobrém vystižení starorolské rozehrávky v podání Martina Černého se brankově radoval útočník Lukáš Kliment. Stará Role však nesložila zbraně a v závěru duelu vrhla všechny síly do útoku, z čehož vytěžila dva přímé kopy, které však skončily bez vytoužené gólové odezvy. Díky vítězství se posunul Nejdek na šestou příčku v tabulce.
Nejdek – Stará Role 2:1
Branky: Lukáš Kliment, František Jílek – Jakub Diviš. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Chládek, Hányš, Hlavatý, DS Kozel. Diváci: 150.
Nejdek: Franz – T. Jílek, Myslivec, Draxal, Neudert – F. Jílek, Černý, Sulák, Šamberger, Kurtin – Kliment (stř. Fassel, F. Rutrle). Trenér: Miroslav Šinovský.