Chebanům patří v krajské třídě třetí příčka, která zaručuje účast v baráži o postup do vyšší soutěže. Nejdek, který se netají postupovými ambicemi, má taktéž na barážovou příčku pořádný zálusk. Zatím okupuje příčku pátou, s šestibodovou ztrátou právě na třetí pozici.

Dnes tak může udělat první velký krok, ale to bude muset na chebské umělce ve značně oslabené sestavě nejprve uspět. Pak už se fotbalové boje trochu zklidní.

Vedoucí Lomnice se představí na půdě Drmoulu a druhá v pořadí Aš zamíří na umělku Rotavy. V Dalovicích, kterým patří v krajské tabulce předposlední příčka, bude k vidění karlovarské derby mezi tamní jedenáctkou a karlovarskou Lokomotivou. V tomto souboji půjde o šest veledůležitých bodů.

Lipová přivítá na svém pažitu starorolskou rezervu a poslední Habartov prověří na jaře v rámci sokolovského derby nevýrazné Kraslice.
Nová Role zamíří na hřiště Březové, kde bude chtít prodloužit svou úspěšnou sedmizápasovou jarní sérii bez porážky.

I. A třída

FC Cheb – Nejdek (dnes, 18.00, UMT), Drmoul – Lomnice (sobota, 10.30), Březová – Nová Role (sobota, 10.30), Dalovice – Lokomotiva K. Vary (sobota, 10.30), Habartov – Kraslice (sobota, 15.00), Lipová – Stará Role B (sobota, 17.00), Rotava – Aš (sobota, 17.00)