Spanilá jízda žáčků FK Nejdek podzimní částí okresního přeboru i nadále pokračuje. Tentokrát si Nejdečané připsali povinnou tříbrankovou výhru nad posledním týmem okresní tabulky Pilou. Na vítězné vlně se udržela i Útvina, která si na svém stadionku poradila s Perninkem a zůstala tak na dostřel vedoucímu Nejdku, na který v průběžné tabulce ztrácí pouhé tři body. Tři body pak vybojovala i Kolová, ta pro změnu nasázela čtyři branky na jáchymovské Panorámě tamní jedenáctce.

Výsledkový servis:

Útvina – Pernink 3:1 (3:1). V tomto duelu padaly branky pouze v prvním dějství. Za domácí jedenáctku se totiž brankově radovali František Haza, Jindřich Podskoč a Roman Krása. Za hosty pak obstaral čestný úspěch Kristián Kán–Zlukt. Před dvacítkou diváků s přehledem a v klidu odřídil zápas rozhodčí Jiří Dvořák.
Pila – Nejdek 0:3 (0:1). Šestou podzimní výhru v okresním přeboru zařídili Nejdečákům přesnými zásahy úspěšní střelci ve složení Jiří Schlosser, David Kuruc a Jan Jílek.
Jáchymov – Kolová 2:4 (1:2). Branky vítěze vstřelili horalům Pavel Cibulka, Jakub Tlášek, Miroslav Florian a Jakub Staněk. Za domácí poté skórovali Jan Chaloupek a Jan Červěňák. Bez karet a před pětadvaceti diváky rozhodoval utkání arbitr Jakub Hric.