Ve třetím kole zimního fotbalového turnaje pro kategorii A, který pořádá na své umělce FK Ostrov, si další šestigólový výprask na své konto připsal FK Nejdek. Ten sice vyhrál první poločas nad Starou Rolí, ale ta po obrátce stran nedala nováčkovi turnaje žádnou šanci, když mu ve druhém dějství nasázela čtyři branky.

Ve druhém turnajovém utkání se pak body dělily, když Klášterec v rámci derby s Ostrovem uhrál nerozhodný výsledek. Poslední utkání mezi Jáchymovem a Novou Rolí se neodehrálo pro nemoc. Toto utkání bude odehráno v náhradním termínu. Do čela turnaje se tak díky výhře nad Nejdkem dostala Stará Role. Ostrov po nerozhodném výsledku s Kláštercem ztrácí na vedoucí pozici dva body.

Výsledky, III. kolo:

Klášterec – Ostrov 2:2 (0:0). V tomto utkání padaly branky až po změně stran. Za Klášterec se zapsali do střelecké listiny Pavel Škultík a Martin Hába. Za Ostrov pak kontrovali přesnými zásahy Jakub Dušek a Jiří Kubeš.

Stará Role – Nejdek 6:3 (2:3). Nováček turnaje vyhrál první poločas po brankách z kopaček Tomáše Sojky, Petra Šlapy a Jakuba Rutrleho ze značky pokutového kopu. Za Starou Roli se dvakrát střelecky blýskl Martin Čižnár. Po změně stran přidali Staroroláci na obrátkách a dalšími dvěma góly Martina Čižnára a jedním Marka Plevy a Martina Sikory otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch.

Tabulka střelců po III. kole: 4 – Martin Čižnár (Stará Role), 2 – Jakub Kryl, Jakub Dušek (oba Ostrov), Josef Papoušek (Klášterec), Hekel (Jáchymov), 1 – Martin Koky, Michal Süttö, Yevgen Shorban, Vojtěch Mahr, Jiří Kubeš (všichni Ostrov), Martin Kuboň, Jan Stýblo, Václav Říha, Marek Pleva, Martin Sikora (všichni Stará Role), Jiří Falatek, Tomáš Zuzkovič, Tomáš Sojka, Petr Šlapa, Jakub Rutrle (všichni Nejdek), Vladimír Nitsch, Tomáš Červík (Nová Role), Lukáš Mařík, Pavel Škultík, Martin Hába (všichni Klášterec).

Příští kolo, 5. února, sobota: 9.00 Nejdek – Nová Role, 10.45 Ostrov – Jáchymov, 12.30 Stará Role – Klášterec.