Nejdečané nasázeli soupeři pět branek, z toho dvě vstřelil novic Lukáš Kliment. Zahanbit se nenechal ani lídr tabulky Březová, která vyhrála v Útvině, jíž nasázela čtyři branky. Ani třetí celek tabulky Nová Role nezaváhala, když vydřela hubenou výhru na půdě Dolního Rychnova. Na body dosáhla i Lipová, která doma udolala jedinou brankou Kraslice. Tři body bral i nováček z Kynšperka, který vyloupil stadion na Růžovém Vrchu, kde má fotbalový stánek otevřený karlovarská Lokomotiva.

Jediné utkání, které se odehrálo v neděli a zakončilo osmé kolo krajské I. B třídy skončilo bezbrankovou remízou. Baník Habartov, který totiž hostil Skalnou měl stejně jako soupeř z Chebska tentokrát nabité pouze slepé náboje. V průběžné tabulce tak Habartovu patří po bodovém zisku jedenáctá příčka. Podstatně lépe je na tom nováček ze Skalné, kterému patří v tabulce osmá pozice.

V čele se stále drží tým březovské Olympie, který má před druhým Nejdkem, třetí Novou Rolí a čtvrtou Lipovou k dobru dva body. Naopak na druhém pólu tabulky se krčí s dvoubodovým ziskem výběr Lokte. O něco lépe jsou na tom s šesti body Dalovice a nováček z Útviny.

Výsledky, 8. kolo

Nejdek – Loket 5:2 (3:1)
Branky: Kliment Lukáš 2, Myslivec Martin, Bachratý Tomáš, Rutrle Filip – Bílý Tomáš, Kolesnáč Marian.

Lipová – Kraslice 1:0 (0:0)
Branka: Hurtoš Martin.

Dolní Rychnov – Nové Role 0:1 (0:0)
Branka: Hnízdil Lukáš.

Rotava – Dalovice 4:2 (0:0)
Branky: Havel Milan 2, Jandora Jaroslav, Vázler Martin – Stolín Tomáš 2.

Útvina – Březová 2:4 (1:2)
Branky: Olejník Pavel, Hrdina Václav – Lelek Miroslav 2, Neumann Pavel, Kostroun Filip.

Loko K.Vary – Kynšperk 1:2 (0:2)
Habartov – Skalná 0:0.