Na programu tak byly dva zápasy a střelci se v nich vůbec nešetřili. Celkem padlo v těchto duelech šestnáct branek, což dělá průměr osmi branek na jeden pohárový zápas.

První utkání bylo na programu na hřišti pod loketským hradem, kde vyrukoval vedoucí tým krajské I. B třídy FK Loket proti favorizovanému nejdeckému FK. V prvním poločase ještě drželi Lokeťáci s Nejdkem fotbalový krok, ale po změně stran hosté z Krušnách hor přidali na střeleckých obrátkách a duel nakonec dovedli do povinného postupového konce.

Ve druhém utkání, které hostila Lomnice, jež přivítala v rámci sokolovského derby kynšperský Slavoj, byly rozdány postupové karty již v prvním dějství, když si Lomničáci vytvořili tříbrankový náskok, který po změně stran navýšili na hrozivých osm branek, čímž si zajistili postup do další fáze poháru.

Vítězové těchto soubojů postoupili do semifinále poháru, které bude na programu 20. května. Tam je doplní další dva týmy z krajského přeboru, které postoupily do druhé fáze krajského poháru bez boje, a to Citice a Ostrov.

Finále krajského poháru mužů pak bude na programu 3. června.

Výsledkový servis:
Lomnice – Kynšperk 8:0 (3:0). Branky: Čermák František 3, Prečan Michael 2, Hauf Stanislav 2, Veselý Martin. Postup – Lomnice.

Loket – Nejdek 2:6 (2:3). Branky: Klásek Tomáš, Falář Hynek – Pachta Jindřich 2, Kurtin Jakub 2, Jílek František, Jílek Tomáš. Postup – Nejdek.