Nejdříve si to rozdaly v rámci dohrávky mezi sebou, když přestřelku vyhrály Frantovky, a poté Toužim brala výhru nad Aší, zatímco kohouti z Frantovek nestačili na druhý Ostrov, od kterého vyfasovali půltucet branek.

Šlágr kola, který se odehrál na chodovském stadionu, kde se postavil lídr tabulky, tamní Spartak, složenému týmu chebského FC a Lipové, skončil pohodovou výhrou vedoucího celku tabulky.

Svěřenci chodovského Spartaku Jakuba Smolky si připsali na svůj účet již patnáctou výhru, a zaslouženě tak vévodí tabulce s osmibodovým náskokem před druhým Ostrovem a desetibodovým před třetím Novým Sedlem.

Právě Nové Sedlo vydřelo o víkendu tři body za jednobrankové vítězství nad chebskou Hvězdou. Na tři body dosáhl i Horní Slavkov, který si v domácím prostředí poradil s týmem Mariánských Lázní.

Hodně potu museli vynaložit na výhru nad složeným týmem Sedlece a karlovarské Lokomotivy dorostenci Nejdku. Ti se v pozici favorita  pořádně na tři body zapotili, když o své výhře nakonec rozhodli dvěma góly až po změně stran.

Krajský přebor dorostu

Ostrov – Fr. Lázně 6:1 (3:1). Branky: Horváth David 2, Horák Rudolf 2, Koutský David, Peter Pavel – Heller Matěj.

Nejdek – Sedlec/Loko KV 2:0 (0:0). Branky: Urbánek Dominik, Mašek Václav.

Chodov – FC Cheb/Lipová 5:2 (2:2). Branky: Heřman Roman, Jiráček Jan, Klášterka Jan, Jiroušek Jakub, Rau Jakub – Tůma Nicolas, Troníček Jan.

H. Slavkov – Mar. Lázně 4:2 (2:1). Branky: Legr David 2, Hlinka Martin, Unger Daniel – Tunder Patrik, Dubský Jiří.

Nové Sedlo – Hvězda Cheb 1:0 (1:0). Branka: Vítek Leoš.

Další  výsledky: Toužim – Fr. Lázně 4:5 (3:4), Toužim – Aš 5:1 (2:1).

Žlutice nasypaly půltucet branek Božičanům

Karlovarský kraj – Oficiálně devatenácté kolo krajské soutěže dorostu se neslo v duchu nerozhodných výsledků. Celkem se body dělily ve třech duelech. Remízu uhrál doma Habartov s Citicemi, když přidal druhý bod po následném penaltovém rozstřelu. V souboji o třetí místo tabulky se také body dělily, když Lomnice uhrála nerozhodný výsledek s Kynžvartem, který pak bral bonusový bod po dobře zvládnutém rozstřelu. Do třetice se body dělily v Rotavě, kde remizoval s tamním výběrem Kynšperk, který bral i druhý bod, když uspěl v penaltové loterii. Plný bodový zisk bralo Královské Poříčí, které potvrdilo na půdě Lokte roli favorita a na své konto si připsalo patnácté vítězství v soutěži.  Na tři body dosáhla i Chyše, která udolala Svatavu. Poslední Božičany pak musely v domácím prostředí skousnout šestibrankový příděl od Žlutic.

Krajská soutěž dorostu

Habartov – Citice 2:2 (1:1)  – PK 3:2. Branky: Plechatý Milan 2 – Harth Tomáš 2.

Božičany – Žlutice 1:6 (0:5). Branky: Kříž Jiří – Černý Václav 2, Schmelzer Rudolf 2, Bártko Jan, Faldus Jaroslav.

Loket  – Kr. Poříčí 1:3 (1:0). Branky: Mařík Karel – Berka Tomáš 2, Friml Lukáš.

Lomnice – Kynžvart 3:3 (1:0)  – PK 3:4. Branky: Troller Tomáš, Němeček Vojtěch, Veselý Pavel – Buček Dominik, Tomčík David, Tunder Daniel.

Rotava – Kynšperk 2:2 (1:2)  – PK 2:3. Branky: Böhm Petr, Merkl Lukáš – Beran Zdeněk, Partyngl Daniel.

Chyše – Svatava 2:1 (1:1). Branky: Štětina Lukáš, Krejčí Václav – Juhár David.