Jak nominovat vaše oblíbené místo?
Stačí maličkost: pošlete email na adresu fotbalova.soutez@denik.cz. K zařazení do soutěžní ankety je zapotřebí adresa fotbalového areálu, minimálně jedna fotka ze hřiště, tribuny či zázemí, zdůvodnění nominace a jméno nominujícího. Nominace přijímáme do 28. března.

Deník spustil soutěž Hledá se nejlepší fotbalová adresa. Sportovní redakce pak nominovala do soutěže v podání divoké karty tři týmy z Karlovarského kraje. Prvním je FK Nová Role, která se může pochlubit jedním z nejhezčích fotbalových areálů v kraji. Ten má usazen stadion u Novorolského rybníka a své zázemí každoročně vylepšuje. K dispozici má dvě hrací plochy a nově také jednu umělku.

Ještě novotou pak voní stadion TJ Spartak Chodov, který taktéž obdržel divokou kartu. Jeho stadion prošel před nedávnem velkou rekonstrukcí včetně zázemí pro sportovce. Navíc se může pochlubit raritou, když tribunu pro diváky má umístěnou přímo na budově. V areálu najdete mimo hrací plochy sportovní halu nebo hřiště pro plážové sporty.

Třetím do party je TJ Lomnice. Ta se může pochlubit nejen parádní hrací plochou, ale také novým zázemím, které využívají nejen dospěláci, ale také mládež.