M. Lázně – Doubravka 0:4

Mariánskolázeňští chtěli v domácím prostředí přerušit nelichotivou bilanci šesti porážek v řadě, ale už začátek střetnutí s Doubravkou naznačil, že to nebude jednoduché. Když už ve třetí minutě se dostali hosté do vedení a pak přidali ke konci poločasu další dva slepené góly, bylo za stavu 0:3 po zápase.
„Myslím, že to byla pro nás krutá porážka, vypracovali jsme si několik příležitostí, které jsme však neřešili dobře. Už před soutěží jsme věděli, že budeme hrát o záchranu, a to se také potvrzuje. Před námi jsou ještě tři podzimní zápasy, ve kterých se pokusíme ještě nějaké body urvat. Svůj boj rozhodně nevzdáváme," řekl po utkání Michal Drahorád, kouč mariánskolázeňské Viktorie, nováčka soutěže.

Hv. Cheb – Malše Roudné 0:2
Také chebští fotbalisté měli za cíl v sobotním střetnutí se čtvrtým týmem divizní tabulky Malše Roudné přerušit šestizápasovou sérii porážek před domácím publikem. Na svého soupeře vlétli bez respektu a byli po většinu utkání lepším týmem. Vypracovali si několik slibných příležitostí, ale koncovka byla více než mizerná. A jak už to ve fotbale bývá, heslo nedáš – dostaneš se opět potvrdilo, stejně tak i heslo, že fotbal nemá logiku. Hosté se dvakrát dostali do šancí, které proměnili. Ve druhém případě z pokutového kopu. I ze střídačky hostů se ozývalo, že hosté vedou naprosto nezaslouženě. Co je to však platné, body doma nezůstaly. „Diváci to sami viděli. Byli jsme lepším týmem, který měl po celý zápas územní převahu, jenže jsme nedokázali lépe vyřešit vypracované příležitosti. Klukům nemám co vytknout, bojovali, byli důrazní, dřeli, ale nakonec jsme tu smolnou sérii neporušili. Nedá se nic dělat. Ve zbývajících střetnutích musíme zabojovat a zkusit vyválčit nějaký ten bod a v zimní přestávce se uvidí, co bude dál," uvažuje Milan Kolouch, trenér Hvězdy Cheb, který byl po sobotním střetnutí hodně zklamaný.

1.FC K. Vary – Sušice 4:1
Varáci nastoupili posíleni o několik sokolovských hráčů a na hřišti to bylo hodně znát. V prvním poločase dominoval na hřišti výběr pod taktovkou karlovarského kouče Karla Tichoty. O výhře rozhodli jeho svěřenci již v prvním dějství, když si čistý hattrick připsal na své konto Jaroslav Nerad. Po změně stran vrátil Sušice do hry kontaktní brankou Skrbek, ale veškerou naději na lepší výsledek vzal hostům v podobě čtvrté branky karlovarský Tvrzník. Do konce zápasu se již nic nezměnilo, a tak si Karlovaráci připsali do tabulky šestou podzimní výhru.