Na programu tam totiž byl čtvrtý ročník květnového turnaje nohejbalových dvojic, který tradičně pořádala TJ Jiskra Nejdek. Turnaj se opět odehrál na hřišti Základní školy náměstí v Nejdku. Do města pod Krušnými horami zamířilo celkem třináct dvojic, a to z Božího Daru, Otovic, Boru, Andělské Hory, Kraslic, Karlových Varů, které doplnil pořádající Nejdek.

Hrálo se ve dvou skupinách na dva vítězné sety a dvě nejlepší dvojice z každé skupiny pak postoupily do semifinále turnaje. Semifinálové složení bylo Nejdek A, Nejdek B, Bor a Otovice. Nakonec se o turnajové zlato střetl v zajímavém souboji Bor s Otovicemi. „Vítězem turnaje se stala dvojice hostů z Boru, na druhé příčce se umístil tým z Otovic a třetí místo obsadil tým Nejdku B," ohlédl se za čtvrtým ročníkem organizátor Lubomír Fasura. Turnaj, který začíná nabírat na slávě a lesku, tradičně sklidil zaslouženou pochvalu.

„Za finanční podporu děkujeme panu Tomáši Vejvodovi. Taktéž chceme poděkovat našim mediálním partnerům, a to Karlovarskému deníku a Nejdeckým listům. Podle ohlasů se všem zúčastněným na turnaji líbilo, a to nás velmi těší. Děkujeme všem za účast a již nyní zveme všechny na další turnaj trojic s názvem Konana Cup, který bude na programu v sobotu 6. září v Nejdku," uzavřel Fasura. Více fotografií a informací naleznete na webových stránkách nohejbal-nejdek.cz.

Konečné pořadí: 1. Bor, 2. Otovice, 3. Nejdek B, 4. Nejdek A.