Ve 12. minutě otevřel skóre nechtěně vlastním gólem novorolský Hnízdil, když po špatné domluvě s brankářem Krupičkou doputovala jeho malá domů do novorolské svatyně.

Novorolští se dočkali vyrovnání ve 30. minutě, když po střele Tomáše Chlupa v pokutovém území domácích doklepl balon do ostrovské branky Vaverka.
Novorolští hráči však nestačili ani řádně oslavit vyrovnávací branku a opět prohrávali. Ve 31. minutě se totiž blýsknul úspěšnou střelou z hranice velkého vápna Jakub Vrba.

Do konce prvního poločasu však bylo opět vyrovnáno. Ve 44. minutě našel Valta přesným centrem naběhnutého Palivce, který ač tísněn obránci Ostrova protlačil balon mezi tři tyče.

Po změně stran se měnil ukazatel skóre až v 71. minutě. , když zahrál nesmyslně rukou v pokutovém území ostrovský Horváth. Nařízený pokutový kop pak následně proměnil Tomáš Chlup.

O devět minutek později přidali hráči Nové Role čtvrtou branku, když po vybojovaném míči Palivce rozjásal počtvrté novorolské fanoušky Vaverka.

FK Ostrov – Nová Role 2:4
Branky: 12. vlastní (Hnízdil), 31.Vrba – 30. a 80. Vaverka, 44. Palivec, 71. T.Chlup (PK). Poločas: 2:2. Rozhodčí: Řáda.
FK Ostrov: Brůha – Vrba Jan, Považan, Filák, Hecht – Horváth, Vlasák, Kubeš, Wolf – Vrba Jakub, Rybka (stř. Dvořák Ondráček Pěkný).
FK Nová Role: Krupička mladší – Hopf, Baloun, Hnízdil, Nitsch – Karlík, Palivec, R. Chlup, Valta – T. Chlup, Vaverka (stř. Křehlík, Ficík).