Hráči z Nové Role podlehli Lokti 1:3. O osudu utkání rozhodla úvodní patnáctiminutovka, ve které Lokte nasázel Nové Roli dvě branky.
Poprvé se měnil ukazatel skóre již v 9. minutě, kdy po nedůsledné hře obrany Nové Role zužitkoval centr zpravé strany loketský Falář, který přízemní střelou k pravé tyči rozjásal svůj tým.

V 15. minutě pak přidal Loket druhou branku, když po rychlým výpadu prošel přes dvojici obránců Nové Role loketský Tašner, svou samostatnou akci zakončil úspěšnou trefou do novorolské svatyně. Pak se ke slovu dostali i Novoroláci. Nejdříve sice neuspěl svou střelou Červík, ale ve 21. minutě po samostatné akci Tomáše Chlupa a následném střeleckém pokusu vyrazil loketský brankář balon pouze před sebe, kde už číhal osamocený Vaverka, který věděl kam má loptu uklidit.

Během prvního poločasu pak o sobě dal několikrát vědět novorolský útočník Tomáš Chlup, který však chybělo v koncovce více povětsného štěstí, a tak se šlo do šaten za překvapivého stavu 2:1 pro tým Lokte.

I po změně stran pokračovali hráči Nové Role v dobývání loketské svatyně, ale opět bez brankového efektu. Naopak Loket z první návštěvy opět skóroval. Tentokrát se do statistik zapsal Lukáš Berger, který tak podtrhl účet duelu.

Nová Role – Loket 1:3
Branky: 21. Vaverka – 9. Falář, 15. Tašner, 64. Berger. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Řáda.
Nová Role: Krupička mladší – Krupička starší, Hopf, Nitsch, Špička – R. Chlup, Červík, Valta, Dušek – T. Chlup, Vaverka (stř. Křehlík). Trenér: Petr Vakeš.