Hned na úvod nebyla nouze o překvapení. Například Královské Poříčí dostalo ve svém fotbalovém azylu, který má na hřišti ve Svatavě, řádný střelecký világoš od mladíků sokolovské juniorky, kteří Poříčí nasázeli sedm branek. Tři z nich si pak připsal na úvod na své konto útočník Sokolova B František Kouba.

Mariánské Lázně na svém stadionu neudržely tříbrankový náskok nad Novým Sedlem, které po změně stran přidalo na obrátkách a utkání nakonec zremizovalo, a to dokonce mohlo v lázeňském městě vyhrát.

Neuspěl ani Ostrov, který nechal všechny body za tříbrankový příděl v Citicích místní jedenáctce. Tříbrankovým přídělem skončil i duel na Růžovém Vrchu, kde neuspěla karlovarská Lokomotiva proti exdiviznímu Hazlovu. Neuspěl ani další exdivizní tým Spartak Chodov, který v derby doma podlehl Vintířovu. A do třetice exdivizní mužstvo, tentokrát Toužim. Té přeťal šňůru šestnácti výher v řadě na domácím hřišti nováček soutěže Drmoul. Druhému nováčkovi Bukovanům se již tak nedařilo. Z půdy Aše si Bukovany odvezly jednobrankovou porážku.

Neodehrálo se pouze utkání Staré Role s Unionem Cheb kvůli nezpůsobilému terénu. Nehrály ani Františkovy Lázně, které si užívaly volného losu.

Loko K. Vary – Hazlov 0:3
Hostům na hodně promáčeném terénu zajistil premiérovou tříbodovou radost dvěma góly Miroslav Dočekal. Třetí gól exdivizního Hazlova pak obstaral hrající kouč Pavel Veleman.
Branky: Dočekal 2, Veleman. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Fraško.

Aš – Bukovany 2:1
Za domácí v utkání s nováčkem soutěže skórovali Lukáš Houdek a Jozef Hančík, za hosty se pak střelecky prosadil Radek Svoboda.
Branky: Houdek, Hančík – Svoboda. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Krejčí. ČK: 0:1 (Mika).

Královské Poříčí – Sokolov B 1:7
Tři branky vítěze obstaral František Kouba. Dvakrát se pak zapsal do střelecké listiny i jeho spoluhráč Milan Novotný. O zbylé dvě branky baníkovců se podělili Jaroslav Oláh a Tomáš Bereczký. Za domácí zmírnil porážku jedinou brankou Tomáš Provazník.
Branky: Provazník – Kouba 3, Novotný 2, Bereczký, Oláh. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Pešek.

Citice – Ostrov 3:0
Dva góly domácích vstřelil soupeři David Peřina. O třetí úspěch se pak postaral citický mladíček Jan Bufka.
Branky: Peřina 2, Bufka. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kobielský. ČK: 0:1 (Gubetina).

Mariánské Lázně – Nové Sedlo 3:3
Mariánky naskočily do utkání velmi dobře, když první polovinu zápasu vyhrály brankami z kopaček Pavla Chvala, Jakuba Švejdy a Jana Kmetě. Jenže po změně stran přidalo Sedlo na obrátkách a během třinácti minut srovnalo fotbalový krok. Nejdříve se dvakrát prosadilo z pokutových kopů, které postupně proměnili Jiří Machulka a Petr Karásek. Vyrovnání poté zařídil přesnou ranou Kamil Farkaš.
Branky: Chval, Švejda, Kmeť – Machulka, Karásek, Farkaš. Poločas: 3:0. Rozhodčí: M. Štěrba.

Chodov – Vintířov 1:3
Důležité vítězství zařídili sousedovi z Vintířova kanonýři ve složení Ivan Valach, Lukáš Hrudkaj a Martin Sikora. Za domácí si připsal na své konto čestný úspěch Jakub Krásný.
Branky: Krásný – Valach, Hrudkaj, Sikora. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Šmat.

Toužim – Drmoul 1:2
Šestnáctizápasovou sérii domácích výher v řadě přetrhl Toužimi na jejím stadionu nováček soutěže Drmoul, respektive jeho dva úspěšní kanonýři, a to Vlastimil Kotous a Milan Semančík. Za Toužimáky pak mířil přesně mezi tři tyče Karel Čermák.
Branky: Čermák – Kotous, Semančík. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Hrabovský.