Ano, přesně tak.

Předposlední kolo soutěže přineslo také několik zajímavých výsledků. O ten nejdůležitější se postaraly Nové Hamry, které se krčily na dně tabulky. Jenže si dokázaly poradit s březovskou Jiskrou, nad kterou slavily vítězství 2:1, které je posunulo na předposlední příčku.

Na tu poslední padla Kyselka, která se představila v souboji se Sedlecem na stadionu v Dalovicích. Tam Sedlec předvedl galakoncert zahozených šancí, když laik se divil a odborník žasl, co všechno jde doslova zahodit. Nakonec Sedlec přeci jen potvrdil roli favorita, když vydřel výhru v poměru 2:1.

A prohra měla pro tým z Poohří dvojitou hořkost, nejen v podobě porážky, ale také propadáku na poslední místo v tabulce, které je sestupové. Když se vydal Pernink o víkendu na půdu vedoucí Pily, fanoušci si slibovali gólové hody. Povedlo se.

Tedy pouze napůl. Horalé totiž dorazili k utkání v řádně okleštěné sestavě, která čítala deset hráčů. Toho Piláci brankově využili, když si vytvořili náskok 6:0, ale z důvodu několika zraněných hráčů v týmu hostí se duel nakonec nedohrál, kvůli nízkému počtu playerů v trikotu horalů, a tak dodatečně rozhodnou o osudu utkání příslušné komise OFS Karlovy Vary.

Bečov v domácím prostředí potvrdil parádní jarní formu, i když tentokrát se na výhru nadřel. O své výhře nad Děpoltovicemi, která byla jubilejní, desátou v soutěži, rozhodli až po změně stran a dosáhli tak na výhru 2:1.

Naopak se nedařilo Vojkovicím, tedy třetímu týmu okresní tabulky. Tým z Poohří se představil na půdě kolovského Ajaxu, kde obdržel pětibrankový příděl, když rozhodnuto bylo prakticky již po prvním poločase, kdy Ajax vstřelil tři z pěti gólů.

Pohodovou výhru zaznamenala v domácím prostředí Toužim B, která si doslova smlsla na Verušičkách, když výhra v poměru 8:0 zcela jistě mluví za vše.
Desátou výhru za doprovodu vydatných lijáků si připsala před svými fanoušky nejdecká rezerva, která před nejvyšší návštěvou kola, a to 60 diváky, nastřílela půl tuctu branek Božičanům.

Okresní přebor Karlovarska, 27. kolo

Sedlec – Kyselka 2:1 (0:1). Branky: 72. Hofman Jaroslav, 78. Campisano Doménico – 15. Paulus Matěj.

Kolová – Vojkovice 5:2 (3:0). Branky: 2. a 78. Šebeš František, 14. Pokrupa Petr (PK), 39. Blahník Jan, 67. Zuzkovič Tomáš – 60. Pavlíček Aleš, 85. Menčík Jakub.

Pila – Pernink 6:0 (6:0). Branky: 18. a 39. Vavřina Robert, 21. a 23. Verzich Tomáš, 35. Šimůnek Vlastimil, 41. Brožík Ondřej – nedohráno.

Bečov – Děpoltovice 2:1 (1:1). Branky: 31. Borek Tomáš, 62. Bílý Tomáš – 16. Hubálek Karel.

Toužim B – Verušičky 8:0 (3:0). Branky: 10. a 29. Nekola Bohumil, 25. , 60. a 80. Kováč Marek, 52. Řezáč Josef, 75. Krejčí Karel, 78. Havlovic Josef.

Nejdek B – Božičany 6:1 (0:0). Branky: 4. a 10. Chlup Tomáš, 50. a 54. Satýnek Patrik, 64. Novotný Vítek, 71. Kinkal Lukáš – 81. Urbánek Dominik.

Nové Hamry – Březová 2:1 (0:1). Branky: 51. Novák Matěj, 72. Tokar Michal – 20. Hvizd Jan.