Po domluvě s bývalými hráči sehráli novorolští fotbalisté na hřišti v nedalekých Božičanech přátelské utkání. To pak povinně vyhráli hráči novorolského A týmu, když pokořili výběr Jana Latislava v poměru 6:1.

Poprvé se měnil ukazatel skóre v 15. minutě, když za novorolský A tým skóroval po souhře s Košťálem Vaverka. Podruhé se favorit brankově radoval ve 28. minutě, kdy po individuální akci Hájka podruhé v duelu skóroval Vaverka.
Ve 38. minutě navýšil rozdíl ve skóre na tři branky po spolupráci s Hájkem Hnízdil a ve 40. minutě podtrhl účet prvního poločasu hattrickovým lobem Vaverka.

Po změně stran se dočkal branky i výběr Jana Latislava, když se přízemní střelou zaskvěl Melichar. V 60. minutě přidal pátou branku A týmu z trestného kopu Palivec a v 73. minutě brankově zúročil pohlednou akci, která šla po ose Hnízdil, Košťál, Baloun, posledně jmenovaný.

„Tímto duelem jsme netradičně začali letní přípravu, kdy jsem byl trošku zvědavý, jaký dá soupeř dohromady tým, a musím přiznat, že hrál velmi dobře a byl nám vyrovnaným soupeřem. Je jen škoda, když vidím, že v soupeřově dresu nastoupilo několik pořád ještě mladých a šikovných hráčů,kteří kdyby chtěli, tak by nám ještě určitě hodně pomohli a určitě bychom je rádi přivítali. Kdyby měl nikdo zájem, může to brát jako pozvánku na trénink. Co se týče našeho výkonu,tak jsme v utkání střídali dobré momenty s horšími, ale celkově to nebyl po dlouhé době nicnedělání tak špatný výkon, ale je vidět,že spousta hráčů potřebuje potrénovat. V tomto utkání jsme předali malý dárek a velkou gratulaci k padesátce Standovi Krupičkovi,který i v tomto utkání svým kvalitním výkonem potvrdil,že je neustále výborný a velice platný fotbalista pro náš tým," chválil novorolský kouč Petr Vakeš ostříleného matadora.

FK Nová Role – FK Nová Role (Latislav) 6:1

Branky: 15. , 28. a 40.Vaverka, 38. Hnízdil, 60. Palivec, 73. Baloun – 55. Melichar. Poločas: 4:0. Rozhodčí: Kozák. Bez karet. Diváci: 70.
Nová Role: Krupička mladší – Hopf, Hnízdil, Baloun, Krupička starší – Nitsch, Červík, Palivec, Hájek – Vaverka, Košťál (stř. Skopový, Křehlík, Špička, Živanovič). Trenér: Petr Vakeš.
Nová Role II.: J. Latislav – T. Latislav, Chára, Süssner, P. Doležal, Irlbek, Jakub Mládenec, Jan Mládenec, T. Hamberger, K. Hamberger, Miko, Kesl, Bubal, Dulík, Janoušek, T. Doležal, Hůlka, Melichar, Janovský. Trenér: Robert Beránek.