Zítra se tak fotbalisté Viktorie střetnou od 15 hodin s pražskou Admirou. O hodinu a půl později bude rozehráno další utkání zástupce z Karlovarského kraje. Do Ostrova dorazí MFK Dobříš. V neděli je pak na programu ještě jedno utkání, a to dopoledne. Přesněji v 10:30 hodin vyběhnou na trávník karlovarští Buldoci, kteří hostí Tatran Sedlčany.

Zpět ale do Mariánských Lázní. „Tentokrát jsme měli v týdnu čtyři tréninky a uvidíme, jestli nám čtrnáctidenní pauza pomohla či nikoliv. Podle mne je to škoda, že se nehrálo. Kluci byli po vysokém vítězství nad Aritmou Praha hodně nabuzeni a v dobré pohodě, tak jsem zvědavý, jestli jim to vydrží i do sobotního zápasu. Admira hraje jiný fotbal než Aritma. Hráči jsou hodně důrazní. My samozřejmě budeme chtít bodovat naplno, každý ztracený bod doma by se nám nemusel vyplatit. Základem bude zopakovat výkon proti Aritmě, vyvarovat se chyb v obraně a střelecky se prosadit,“ řekl Stanislav Purkart, trenér Viktorie.

Dvě utkání v domácím prostředí odehráli borci ostrovského FK, ale na první body teprve čekají. „Rádi bychom v domácím prostředí již bodovali, i když víme, že nás čeká velmi náročný zápas, jelikož Dobříši se daří a drží se v horní polovině tabulky,“ přeje si premiérový domácí bodový zisk ostrovský trenér Ivan Filip.

Jak už bylo napsáno, tak kolo zakončí zápas karlovarských Buldoků. „Ztratili jsme tři body ve středeční dohrávce v Rokycanech, kde jsme prohráli 1:2. Přitom se nám vstup do utkání povedl. Vedli jsme po brance Mariána Geňa. Bohužel jsme inkasovali před koncem prvního poločasu a tato branka utkání hodně poznamenala,“ ohlédl se za středečním zápasem trenér Karel Tichota a doplnil: „Ve druhé půli dostali domácí hodně standardních situací a po jedné z nich se pískala penalta, kterou zřejmě viděl jen rozhodčí. I když jsme následně prohrávali, tak jsme byli lepší, ale už jsme se nedokázali brankově prosadit.“

Bez tří hráčů s největší pravděpodobností nastoupí Buldoci do nedělního klání se Sedlčany. „Nevím, jak to bude, ale chybět budou s největší pravděpodobností Klimov, Strnad a Dřížďal. Ale uvidíme, jak se celá situace okolo marodů do neděle vyvrbí,“ dodává Karel Tichota.