Ani tento rok tomu nebude jinak. Další ročník kvalitně obsazeného turnaje se odehraje tuto sobotu, tedy 17. července, v areálu FK Merklín.

Vše vypukne za účasti šesti týmů – Jáchymova, Hroznětína, Děpoltovic, Merklína, Šindelové, Vega Czech Karlovy Vary – v 9.00 hodin. Hrát se bude ve dvou tříčlenných skupinách dvakrát dvacet minut.

Po odehrání základních skupin pak přijdou na program boje o konečné umístění, a to první ze skupiny A s prvním ze skupiny B si to rozdají o zlato, druhý ze skupiny A s druhým ze skupiny B budou bojovat o bronz a třetí ze skupiny A s třetím ze skupiny B pak budou fotbalově usilovat o to, kdo zakončí merklínský turnaj na pátém místě. Na své si však přijdou v rámci slavnostního vyhlášení nejlepší brankář, hráč či střelec turnaje. „Od 17.00 hodin pak bude na programu přímo v areálu dětská diskotéka. Od 21.00 hodin si pak přijdou na své i dospěláci, pro které bude taktéž v areálu hřiště hrát skupina Baba Hed z Mariánských Lázní,“ láká fotbalové nadšence jak na turnaj, tak i na večerní pobavení organizátor turnaje a hrající kouč FK Merklín Pavel Vlčko. Vstup je zdarma a pro příchozí je tradičně připraveno i něco na zub.