Divize A: Chebská Hvězda si udělá výlet do Hořovicka
Cheb – Nelehký úkol čeká v nastávajících dvou kolech divize fotbalisty Hvězdy Cheb. Dvakrát po sobě totiž nastoupí na hřišti soupeře, a to týmů z horních pater tabulky. Zítra se Chebští představí na trávníku Hořovicka, které na podzim porazili na domácím stadionu Lokomotivy 1:0. Hvězda v minulém kole podlehla doma Nové Vsi 0:1, její zítřejší soupeř dostal čtyřgólový příděl na hřišti Tachova. Chebský trenér Milan Kolouch nebyl s výkonem svých svěřenců v posledním domácím duelu příliš spokojený, za tragický dokonce označil výkon z prvního poločasu, kdy Chebští nepředvedli z fotbalového umění téměř nic. Až druhá půle přinesla zlepšení, Chebští si vypracovali několik gólových příležitostí, ale paradoxně šli do vedení hosté z Nové Vsi. I přes velkou snahu se už domácím výsledek zvrátit nepodařilo. Zítra se utká Hvězda s momentálně sedmým celkem soutěže, který nasbíral o osm bodů víc než chebský tým. Podaří se fotbalistům Hvězdy ´uloupit´ domácím alespoň jeden bodík?

Krajský přebor muži: Magnet kola uvidí Březová
Karlovarský kraj – To bude jízda. V osmnáctém kole krajského přeboru totiž připravil fotbalový los hned několik pikantních utkání. Například Citice, které balancují nad sestupovou propastí, se porvou na svém malém plácku v rámci derby s týmem Lomnice, která taktéž usiluje o setrvání v soutěži. Tento duel slibuje na malém citickém hřišti divokou přestřelku. Napilno bude mít poslední Chodov, který si udělá výlet do Františkových Lázní, kde se postaví tamním Kohoutům. A opět se jedná o dva týmy, které se v soutěži zachraňují, což slibuje pořádný fotbalový náboj. Protáhnout úspěšnou bodovou sérii pojede Horní Slavkov do Nejdku a chebské FC prověří na svém hřišti ostrovský FK. Magnet kola se odehraje na půdě nováčka z Březové, kam dorazí v rámci sokolovského derby celek Nového Sedla. I v tomto utkání se fanoušek může těšit na pořádnou porci fotbalové kvality. Ta bude k vidění i v Toužimi, kde se postaví do cesty místní jedenáctce Stará Role. Lídr tabulky z Mariánských Lázní pojede plnit roli favorita na půdě Královského Poříčí.
Krajský přebor, 18. kolo: FC Cheb – Ostrov (dnes, 18.00, UMT), Březová – Nové Sedlo, Nejdek – Horní Slavkov (oba sobota, 10.30), Fr. Lázně – Chodov, Citice – Lomnice (oba sobota, 15.00), Královské Poříčí – Mariánské Lázně (sobota, 17.00), Toužim – Stará Role (neděle, 17.00).

I. A třída: Žlutice zamíří do Rychnova
Karlovarský kraj – V osmnáctém pokračování krajské I. A třídy se vedoucí trio shodně představí na půdě soupeře. Karlovarská Lokomotiva, která je na prvním místě tabulky, se představí na půdě sestupem ohroženého Hroznětína. Druhé Žlutice pak čeká výjezd na hřiště posledního celku z Dolního Rychnova. Třetí Kynšperk pak zamíří do Lipové a pátý Vintířov čeká náročný duel na stadionu Aše. O důležité body bude doma usilovat předposlední Bochov, který vyzve Rotavu. Nová Role pak bude chtít prodloužit svou vítěznou sérii na hřišti Skalné.
I. A třída, 18. kolo: Dolní Rychnov – Žlutice, Lipová – Kynšperk, Skalná – Nová Role (vše sobota, 17.00), Bochov – Rotava (neděle, 10.30), Aš – Vintířov (neděle, 15.00), Hroznětín – Lokomotiva K. Vary (neděle, 17.00).

I. B třída: Merklín vyzve tým z Vojkovic
Karlovarský kraj – V osmnáctém kole krajské I. B třídy se řádně zapotí především Sedlec a Dolní Žandov. V jejich souboji totiž půjde laicky řečeno hned o šest bodů, což slibuje kvalitní podívanou. Zajímavé derby je nachystáno v Merklíně, kde se postaví tamnímu FK výběr Vojkovic. Sokolovské derby čeká Starou Chodovskou, která bude hostit na svém hřišti jedenáctku Lokte. Derby odehraje i Habartov, který bude hostit béčko Březové. Jáchymov se pak doma postaví exdiviznímu Hazlovu.
I. B třída, 18. kolo: Trstěnice – Kr. Poříčí B (sobota, 10.30), Studánka – Ostrov B (sobota, 15.00), Jáchymov – Hazlov (sobota, 15.00), D. Žandov – Sedlec (sobota, 16.00), Merklín – Vojkovice (sobota, 17.00), Habartov – Březová B (neděle, 15.00), St. Chodovská – Loket (neděle, 17.00).

Česká fotbalová liga žen: Hvězda hostí Rakovník
Karlovy Vary – V šestnáctém kole České fotbalové ligy žen se představí fotbalistky karlovarské Hvězdy opět na dalovickém stadionu, na kterém v sobotu 19. dubna přivítají tým Rakovníka. Tomu patří v tabulce čtvrtá pozice, takže se dá očekávat v Dalovicích velmi zajímavé utkání, které odstartuje ve 14.00 hodin.

Divize A, ženy: Do Chyše přijíždí vedoucí Pavlíkov
Chyše – Souboj třetího s prvním. I tak by se dalo pojmenovat utkání mezi divizními fotbalistkami Chyše s vedoucím týmem Pavlíkova. Utkání se hraje v sobotu od 10:30 hodin. Domácí fotbalistky ztrácí na Pavlíkov pět bodů, takže zápas bude hodně napínavý.

Liga dorostu U19: Buldoci hrají doma, Sokolov venku
Karl. kraj – Ligoví dorostenci U19 Baníku Sokolov se představí o víkendu na hřišti soupeře. V neděli od 10 hodin nastoupí na hřišti v Benešově. Baníkovci jsou na čele tabulky a bojují o postup do dorostenecké extraligy. Pokud to myslí s postupem vážně, tak by měli na sto procent bodovat. Dorostenci karlovarských Buldoků předehrávali utkání už ve čtvrtek, když hostili na stadionu v Drahovicích poslední tým tabulky FA Praha. Utkání nakonec skončilo výsledkem 3:3, když museli domácí otáčet nepříznivý stav 0:2. „V závěru jsme polevili a dovolili soupeři srovnat. Naši hráči si snad mysleli, že se soupeř porazí sám. Náš výkon byl tentokrát špatný," řekl po utkání trenér karlovarského dorostu Tichota.

Liga dorostu U17: Hrají jen dvě utkání
Kar. kraj – V mládežnických soutěžích dorostenců U17 a U16 odehrají zástupci Karlovarského kraje o víkendu jen dvě utkání. Starší dorostenci U17 Baníku Sokolov předehráli své utkání už včera na hřišti Vyšehradu. Stejně starý tým karlovarských Buldoků hostí v sobotu 19. dubna na hřišti v Drahovicích tým Viktorie Žižkov. Zápas začíná ve 13:00. Zápasy dorostenců U16 mezi stejnými soupeři se hrají ve stejný den. Baník si zápas předehrál již ve čtvrtek a mladí Buldoci nastoupí proti Viktorii Žižkov v sobotu od 15:00.

Krajský přebor dorostu: Chodov se podívá na Limnici
Karlovarský kraj – Krajský přebor dorostu rozehraje o víkendu již osmnácté kolo. Vedoucí tým z Chodova čeká těžký zápas na nejdeckém stadionu, kde se mu postaví do cesty místní výběr, kterému patří třetí příčka. Nelehkou úlohu však bude mít i druhý Ostrov, který poměří své síly se složeným týmem chebského FC a Lipové, který okupuje v krajské tabulce pátou pozici. Čtvrté Nové Sedlo zamíří na půdu Mariánských Lázní a Horní Slavkov se doma postaví týmu z Aše. Předposlední Stará Role se podívá do Františkových Lázní a chebská Hvězda prověří složený tým Sedlece a karlovarské Lokomotivy, kterému patří v krajské tabulce poslední příčka.
Krajský přebor dorostu, 18. kolo: FC Cheb/Lipová – Ostrov (sobota, 13.30), Františkovy Lázně – Stará Role (neděle, 10.00), Nejdek – Chodov (neděle, 10.30), Mariánské Lázně – Nové Sedlo (neděle, 14.00), Horní Slavkov – Aš (neděle, 14.00), Sedlec/Loko K. Vary – Hvězda Cheb (neděle, 15.00).

Krajská soutěž dorostu: Pod Vladařem bude dusno
Karlovarský kraj – Již osmnácté kolo bude mít na pořadu o víkendu krajská soutěž dorostu. Šlágr kola se odehraje na hřišti pod Vladařem, tedy ve Žluticích, kde se bude prát tamní jedenáctka, které patří třetí příčka, o důležité body s v pořadí druhou Lomnicí. Lídr tabulky z Královského Poříčí si odskočí k sokolovskému derby do Citic a ve stejném duchu se ponese i souboj Březové s Loktem. Chyše se pak vydá do Kynšperka a Rotava do Kynžvartu. O premiérový jarní bodový zisk se budou v krajské soutěži dorostu pokoušet poslední Božičany, které se představí na stadionu Habartova.
Krajská soutěž dorostu, 18. kolo: Žlutice – Lomnice (sobota, 10.30), Habartov – Božičany (sobota, 14.00), Březová – Loket (sobota, 14.00), Kynžvart – Rotava (neděle, 10.30), Kynšperk – Chyše (neděle, 11.00), Citice – Královské Poříčí (neděle, 13.00).

Starší přípravky 7+1: O víkendu hrají i přípravky
Karlovarsko – Dvanácté kolo, tedy druhé jarní, rozehrají v neděli 20. dubna starší přípravky. Hrát se opět bude na dvou stadionech. Stará Role, Dalovice a složený tým karlovarské Lokomotivy a Pily se představí na fotbalovém stadionu na Růžovém Vrchu, kde se střetnou systémem každý s každým dvakrát dvacet minut. První duel odstartuje v 10.00 hodin. Toužim, Nejdek a Sedlec B budou bojovat o mistrovské body ve sportovním areálu v Sedleci, kde taktéž odstartuje první zápas v 10.00 hodin.

Okresní přebor žáků: Toužim vyzve v derby Žlutice
Karlovarsko – Na kontě sice mají týmy hrající okresní přebor žáků třináct odehraných duelů, o víkendu je však čeká oficiálně již šestnácté kolo. Vedoucí Nejdek zamíří na půdu předposledního Bochova a druhé Žlutice se vydají k malému derby na půdu třetí Toužimi. Horalé z Jáchymova budou hostit celek Útviny a složený tým z Vojkovic a Kyselky čeká dlouhý výjezd na Chebsko, kde na něj čeká duel s Plesnou. Cestování je přichystáno i pro složený tým Kolové a karlovarské Lokomotivy, který se podívá do Štědré. Prodloužit úspěšnou sérii bude chtít složený tým Merklína a Hroznětína, kterému se postaví v domácím prostředí výběr Staré Role.
Okresní přebor žáků, 16. kolo: Jáchymov – Útvina (sobota, 10.00), Plesná – Vojkovice/Kyselka (sobota, 10.30), Bochov – Nejdek (sobota, 14.00), Štědrá – Kolová/Loko K. Vary (sobota, 14.30), Hroznětín/Merklín – Stará Role (neděle, 10.00, Merklín), Toužim – Žlutice (neděle, 14.00).

IV. třída: Na prales se půjde jen v neděli
Karlovarsko – Druhé jarní kolo okresní IV. třídy bude na programu v neděli. Na pořadu tak budou opět tři zápasy, když volno si užije lídr tabulky, a to rezerva karlovarské Lokomotivy. Na první pozici se tak v případě výhry může dostat žlutická rezerva, která se prozatím drží na druhém místě. V neděli ji čeká výjezd na půdu Otročína, kde bude plnit roli favorita. Těžké utkání před sebou má Kolová B, která se střetne na umělce v Drahovicích s karlovarským Star. Vše pak uzavře souboj o posledního fleka pralesa, ve kterém se utká Krásné Údolí s týmem Olšových Vrat.
IV. třída, 12. kolo: Otročín – Žlutice B (neděle, 14.00), Star K. Vary – Kolová B (neděle, UMT Drahovice, 15.00), Krásné Údolí – Olšová Vrata (neděle, 15.00).

III. třída: Pilské béčko se postaví Děpoltkám
Karlovarsko – Sedmadvacet bodů dělí od sebe v tabulce okresní III. třídy před osmnáctým kolem vedoucí Děpoltovice a poslední Pilu B. O víkendu tyto dva týmy poměří svůj um, ve kterém budou hráči z Děpoltovic plnit roli favorita. Druhá bochovská rezerva si bude chtít napravit reputaci doma před svým publikem, před kterým bude hostit jedenáctku Stanovic. Na stejné vlně se ponese i souboj na loketském hřišti, kde přivítá Slavie Junior hroznětínskou rezervu. Napilno budou mít Dvory, které si udělají výlet do Štědré, a Hájek se bude prát na svém hřišti o cenné body s týmem Verušiček. Na stadion Sedlece dorazí Počerny, kde se utkají s tamním béčkem, a na horském vzduchu v Perninku bude k vidění derby horalů, ve kterém se proti sobě postaví místní hráči Sokola a Potůček.
III. třída, 18. kolo: Sedlec B – Počerny, Štědrá – Dvory, Pernink – Potůčky, Hájek – Verušičky, Slavie Junior – Hroznětín B (vše sobota, 17.00), Bochov B – Stanovice (neděle, 14.00), Pila B – Děpoltovice (neděle, 17.00).