Krajský přebor mužů, 5. kolo: FC Cheb – Nová Role (PÁ, 18.00), Slavia K. Vary – Hroznětín (PÁ, 19.00, Drahovice), Nové Sedlo – Žlutice (SO, 17.00), Františkovy Lázně – Vintířov (SO, 17.00), Královské Poříčí – Lokomotiva Karlovy Vary (SO, 17.00), Nejdek – Lomnice (SO, 17.00), Toužim – Chodov NE, 17.00).

Karlovarská Lokomotiva nestačila na Františkovy Lázně, prohrála 0:2.
FOTO: Zápas jsme si prohráli sami, zlobil se útočník Lokomotivy Filip Němec


Načítám tabulku …

I. A třída, 5. kolo: Kynšperk – Trstěnice (SO, 10.30), Skalná – Dolní Rychnov (SO, 14.00), Citice – Hvězda Cheb B (SO, 17.00), Březová B – Mariánské Lázně B (NE, 10.30), Kraslice – Karlovy Vary-Dvory (NE, 14.00), Loket – Pila (NE, 15.00), Ostrov B – Merklín (NE, 17.00, Květnová).

Cenný bod si připsala ve 4. kole krajské I. A třídě na konto rezerva FK Ostrov, která dosáhla v souboji s TJ Karlovy Vary-Dvory po výsledku 1:1 na bodový zisk.
FOTO/VIDEO: Za mě dost vyhecované utkání, říká k bitvě se Dvory trenér Ostrova


Načítám tabulku …

I. B třída, 5. kolo: Chyše – Loko Mariánské Lázně (SO, 10.30), Hranice – Sedlec (SO, 14.00), Dolní Žandov – Plesná (SO, 14.00), Hazlov – Královské Poříčí B (NE, 10.30), Lipová – Sokolov B (NE, 10.30), Křižovatka – Aš (NE, NE, 10.30), Bukovany – Habartov (přeloženo na úterý 28. září, 16.30).

I. B třída: Sedlec - Chyše 2:2 (2:0).
FOTO: Dělba bodů je spravedlivá, říká k remíze trenér Sedlece Štycha


Načítám tabulku …

Krajský přebor dorostu, 3. kolo: Ostrov – Mariánské Lázně (SO, 10.00), Svatava – FC Cheb (SO, 10.30), Toužim/Bečov – Hvězda Cheb (SO, 14.00, Toužim), Kadaň – Sedlec (NE, 13.30).


Načítám tabulku …

Krajská soutěž dorostu, 3. kolo: Teplá – Dalovice/Loko KV (SO, 10.30), Stará Voda – Abertamy/Merklín (SO, 14.00), Fr. Lázně – D. Žandov (NE, 10.00), Kynšperk – Nejdek/Nová Role (NE, 10.00), Chyše/Žlutice – Lomnice/Habartov (NE, 10.30, Chyše), D. Rychnov/Březová – Horní Slavkov (NE, 14.00, Dolní Rychnov).

V úvodním vystoupení v krajské soutěži dorostu neuspěly Františkovy Lázně v souboji se složeným týmem Nejdku a Nové Role, kterému podlehly 1:4.
FOTOGALERIE: Derby pro Hvězdu Cheb, Stará Voda nastřílela třináct branek


Načítám tabulku …

Okresní přebor mužů Karlovarska, 5. kolo: Božičany – Dalovice (SO, 10.30), Bečov - Pernink (SO, 14.00), Bochov – Stará Role (SO, 17.00), Březová – Vojkovice (SO, 17.00), Verušičky – Nejdek B (SO, 17.00), Štědrá – Jáchymov (NE, 14.00), Kolová – Útvina (NE, 15.00).

Dalovice porazily Starou Roli, dosáhly na druhou výhru.
FOTO: Březová nadělovala, smázla Pernink a vévodí okresnímu přeboru


Načítám tabulku …

III. třída mužů Karlovarska, 5. kolo: Kyselka – Kolová B (SO, 14.00, Radošov), Svatava – Počerny (SO, 17.00), Otročín – Krásné Údolí (NE, 14.00), Chyše B – Abertamy (NE, 14.00), Nová Role B – Sadov NE, 15.00), Nové Hamry – Hájek (NE, 16.00), Stanovice – Děpoltovice (NE, 17.00).

Fotbalisté Sadova neztratili prozatím v podzimní části III. třídy  ještě ani bod. O víkendu porazili ve svém třetím vystoupení 5:2 rezervu Chyše.
FOTOGALERIE: Sadov je stoprocentní, sestřelil i rezervu Chyše


Načítám tabulku …

Okresní přebor mužů Sokolovska, 5. kolo: Dolní Rychnov B – Chodov B (PÁ, 18.00), Jindřichovice – Nové Sedlo B (SO, 14.30), Horní Slavkov – Krásno (SO, 17.00), Krajková – Svatava (NE, 14.30).

Ilustrační foto.
Novosedelská mašina i nadále stoprocentní, první výhra pro Svatavu


Načítám tabulku …

Okresní přebor mužů Chebska, 5. kolo: Tři Sekery – Milhostov (SO, 17.00), Vojtanov – Skalná B (SO, 17.00), Nový Kostel – Teplá (SO, 17.00), Hrozňatov – Trstěnice B (NE, 10.30), Hranice B – Stará Voda (NE, 14.00, Studánka), Kynžvart – Luby (NE, 15.00).

Ilustrační foto.
Milhostov urval první bod, Tři Sekery vyprášily osmi kousky Skalnou


Načítám tabulku …