Česká fotbalová liga žen, 4. kolo: Sokol Chyše – Hrádek (SO, 14.00).


Načítám tabulku …

Krajský přebor mužů,6. kolo: Lokomotiva KV – Nejdek (SO, 10.15), Vintířov – Královské Poříčí (SO, 13.00), Lomnice – Slavia K. Vary B (SO, 15.00), Chodov – Nová Role (SO, 16.30), Žlutice – FC Cheb (SO, 16.30), Hroznětín – Nové Sedlo (SO, 16.30), Toužim – Františkovy Lázně (NE, 16.30).


Načítám tabulku …

I. A třída mužů, 6. kolo: Merklín – Kraslice (SO, 13.30), Mariánské Lázně B – Kynšperk (SO, 14.00, Drmoul), Citice – Březová B (SO, 16.30), Trstěnice – Loket (SO, 16.30), Pila – Ostrov B (NE, 16.30), Hvězda Cheb B – Dolní Rychnov (NE, 17.00).


Načítám tabulku …

I. B třída mužů, 6. kolo: Chyše – Hranice (SO, 10.30), Aš – Bukovany (SO, 13.30), Sedlec – Křižovatka (SO, 13.30), Loko Mariánské Lázně – Plesná (NE, 14.00), Královské Poříčí B – Lipová (NE, 15.00), Habartov – Hazlov (NE, 15.00), Sokolov B – Dolní Žandov (NE, 16.30).


Načítám tabulku …

Krajský přebor dorostu, 4. kolo: Hvězda Cheb – Svatava (SO, 13.30), Toužim/Bečov – Kadaň (SO, 14.00, Toužim), Mariánské Lázně – FC Cheb (NE, 10.00), Sedlec – Ostrov (NE, 14.00).


Načítám tabulku …

Krajská soutěž dorostu, 4. kolo: Lomnice/Habartov – Horní Slavkov (SO, 10.00, Lomnice), Nejdek/Nová Role – Stará Voda (SO, 10.30, Nejdek), Dolní Žandov – Kynšperk (SO, 10.30), Chyše/Žlutice – Františkovy Lázně (NE, 10.30, Chyše), Merklín/Abertamy – Teplá (NE, 13.30, Merklín), Dalovice/Lokomotiva Karlovy Vary – Dolní Rychnov/Březová (NE, 15.00, Růžový Vrch).


Načítám tabulku …

Okresní přebor mužů Karlovarska, 6. kolo: Božičany – Bochov (SO, 10.30), Pernink – Verušičky (SO, 11.00), Jáchymov – Stará Role (SO, 16.30), Útvina – Dalovice (SO, 16.30, Toužim), Štědrá – Březová (NE, 13.30), Vojkovice – Bečov (NE, 14.00), Nejdek B – Kolová (NE, 15.00).


Načítám tabulku …

III. třída mužů Karlovarska, 6. kolo: Krásné Údolí – Stanovice (SO, 13.30), Sadov – Hroznětín B (SO, 16.30, Stará Role), Hájek – Otročín (SO, 16.30), Kolová B – Nové Hamry (SO, 16.30), Abertamy – Počerny (SO, 16.30), Děpoltovice – Svatava B (NE, 13.30), Chyše B – Nová Role B (NE, 14.00).


Načítám tabulku …

Okresní přebor mužů Sokolovska, 6. kolo: Chodov B – Krásno (NE, 15.00), Nové Sedlo B – Oloví (NE, 15.00), Svatava – Jindřichovice (NE, 16.30), Dolní Rychnov B – Krajková (NE, 16.30).


Načítám tabulku …

Okresní přebor mužů Chebska, 6. kolo: Kynžvart – Nový Kostel (SO, 15.00), Teplá – FC Cheb (SO, 16.30), Tři Sekery – Vojtanov (SO, 16.30), Stará Voda – Luby (NE, 15.00), Trstěnice B – Hranice B (NE, 16.30).


Načítám tabulku …