Novým předsedou OFS Sokolov se stal František Dřížďal, který obdržel na valné hromadě, která se odehrála v Královském Poříčí, dvanáct bodů. Tím porazil svého konkurenta v boji o křeslo šéfa okresu Sokolov, bývalého předsedu Davida Pallu, o dva hlasy, ten dostal důvěru od deseti klubů.


„Samozřejmě jsem šťastný,“ s úsměvem podotkl ke svému jmenování po volbách čerstvý předseda OFS Sokolov František Dřížďal, podporovatel myšlenek F-evoluce. „Tím nám skončila tříměsíční práce, kdy jsme klubům představili naši vizi a ta je oslovila, a my jsme rádi, že nás kluby vyslyšely. Teď se budeme ji snažit během čtyřletého volebního období splnit,“ poukazoval Dřížďal.


Tomu pak bude pomáhat v naplnění cíle i čtyřčlenný výkonný výbor, do kterého byli zvoleni se čtrnácti hlasy habartovský předseda Jan Rod, s dvanácti hlasy novosedelský předseda Stanislav Suchý. Ty doplnil s třinácti hlasy předseda Kynšperku Miloš Munka, který obhájil svůj mandát, a do výkonného výboru pak byl zvolen ve druhém kole za sokolovský Baník bývalý šéf OFS Sokolov David Palla, který dostal důvěru od deseti klubů.


„Věřím, že všichni budeme spolupracovat ve prospěch fotbalu,“ přeje si předseda OFS Sokolov. A jaké plány čekají jeho tým? „Teď máme před sebou potřebné administrativní věci a posléze nás čeká první schůzka, na které si řekneme, jak budeme pokračovat,“ nastínil závěrem nejbližší kroky nového vedení VV OFS Sokolov Dřížďal.