„Až na pár nepovedených zápasů, které jsme si prakticky prohráli sami, bych hodnotil podzim pozitivně, když jsme skončili na šestém místě, ale pouze s dvoubodovou ztrátou na medailové posty," načal své ohlížení záložník Bečova Tomáš Borek.

Zimní příprava pak byla v podání Bečováků nemastná neslaná. I přesto v závěru Slavoj řádně posílil a vyhlásil tak útok na postup do krajské I. B třídy. „Zimní příprava určitě nebyla taková, jakou jsme si představovali. Takže vše doháníme během jarní části. Do týmu se zapojilo několik nových tváří, které by nám měly pomoci k návratu do krajské I. B třídy," míní Borek.

I vstup do jarní části měl jeho tým dobrý, když slavil na svém plácku výhru 2:1 nad týmem Kolové. „Určitě to byla důležitá výhra, která nás pořádně nastartovala, i když v tomto duelu padla jedna nesmyslná červená karta," zlobil se Borek, který právě uviděl v rukou rozhodčího červenou stopku. Stoprocentní byl Bečov i na půdě v Březové, kde vydřel výhru 1:0.

„Musím říci, že v tomto utkání jsme měli štěstí, které je ale ve fotbale potřeba. Pro nás to bylo další velké povzbuzení," culil se Borek. Do třetice brali hráči Bečova tři body v domácím prostředí, ve kterém pokořili Toužim B 2:0.

„Doma jsme plnili roli favorita, což jsme zvládli, a zaslouženě opět bodovali naplno," pochvaloval si bečovský hráč. Bečovská pohádka však pokračovala v přeboru i nadále, když si Slavoj dojel pro čtvrtou výhru v řadě na půdu do Děpoltovic, kde pokořil poslední Nové Hamry 5:0.

„Myslím si, že výsledek mluví za vše. Tyto zápasy jsou hrozně ošemetné, takže jsme rádi, že jsme to zvládli, navíc to bylo třetí čisté konto v řadě za sebou," vypočítával Borek. Jenže poté se bečovská mašina zadrhla, když na svém stadionu nestačila na nejdeckou rezervu, které podlehla 2:3.

„Oběma týmům šlo o hodně a nakonec urval cennou výhru Nejdek B. Zápas se však musel fanouškům líbit, hrál se kvalitní fotbal," poukazoval Borek. Další ránu si připsal Bečov překvapivě na půdě Kyselky, kde padl v poměru 1:2. „Proti Kyselce se nám nic nedařilo. Sice jsme si vytvořili několik gólových šancí, ale do vedení šla Kyselka a to nás položilo. Nehráli jsme vůbec jako tým a z mého pohledu to byl strašný fotbal," popisoval druhou prohru v řadě Borek.

Na vítěznou vlnu se navrátil Bečov doma, když po divokém výsledku 7:4 mohl slavit důležitou výhru nad Stružnou. „Konečně jsme hráli jako tým, nehádali se, snažili se kombinovat. Již v prvním poločase jsme soupeři nastřílelim pět branek, což asi rozhodlo. I když po změně stran Stružná řádně kousala, nakonec jsme však dovedli utkání do vítězného konce," lebedil si záložník.

Tím se Bečov vyhoupl v tabulce na třetí místo, odkud vyhlíží krajskou I. B třídu. „Chceme skončit co nejvýše, a pokud by vyšel návrat do krajské I. B třídy, určitě bychom byli spokojeni," dodal závěrem Borek.