Namátkou lídr tabulky 1.FC Karlovy Vary přivítá na dvorském pažitu Bečov, což slibuje řádnou gólovou podívanou. To samé se dá říci i o duelu pilského Baníku, který se představí pod radošovským mostem v utkání s Kyselkou.

I do třetice se mohou konat gólové hody, a to v Žalmanově, kde se postaví tamní Stružné do cesty favorizovaná Kolová. Zápas týmů začínajících na písmeno B je nachystán v Božičanech, tam totiž dorazí Březová.

Děpoltovice si udělají výjezd do chyšského podzámčí, kde se jim postaví do cesty tamní rezerva, a Vojkovice budou chtít uspět v Nejdku v duelu s místní rezervou. Zajímavé utkání bude k vidění na stadionu dalovické Čechie, kam si odskočí Sedlec.

„Hrajeme doma, takže chceme naplno bodovat," říká dalovický univerzál Tomáš Stolín, který připojil své fotbalové tipy na tento víkend.

Víkendový program:
Božičany – Březová (na podzim 1:4, sobota, 10.30). „Božičany jsou doma sice silné, ale Březová má dobré jaro a vyhraje 3:1."

Dalovice – Sedlec (na podzim 3:0, sobota, 10.30). „3:0 vyhrajeme, jelikož Sedlec na nás neumí."

Stružná – Kolová (na podzim 1:0, sobota, 15.00, Žalmanov). „Kolová si připíše na konto jednoznačnou výhru, a to 6:0, protože má silný a kvalitní kádr, navíc Stružné se na jaře vůbec nedaří."

Chyše B – Děpoltovice (na podzim 4:5, sobota, 17.00). „Chyšská rezerva má v posledních kolech co dělat sama se sebou, proto budu věřit ve vítězství Děpoltovic v poměru 2:0."

Kyselka – Pila (na podzim 1:8, neděle, 15.00, Radošov). „I když Kyselka bude hrát na svém hřišti, tak Pila potvrdí roli favorita a bude slavit výhru 5:0."

Nejdek B – Vojkovice (na podzim 3:1, neděle, 15.00). „V Nejdku bude k vidění zajímavý souboj. Přál bych výhru Vojkovicím, ale nakonec se po výsledku 2:2 budou body dělit."

1.FC Karlovy Vary B– Bečov (na podzim 5:3, neděle, 16.30, Dvory). „Varské 1.FC ničí jednoho soupeře za druhým. Otázkou tak bude, jaký gólový příděl si Bečov odveze, já tipuji výhru Varů 8:0."