Ano, přesně tak. Lídr tabulky z Dalovic si na svém pažitu doslova smlsl na posledním celku Stružné, když slavil devítibrankovou výhru a k tomu jako bonus přidal čisté konto. Ve výhře měl opět kopačky dalovický šutér Sylë Knushi, který se třikrát zapsal do listiny střelců. Tím si Dalovičáci udrželi tříbodový náskok před pronásledovateli. Vítěznou jarní šňůru protáhly Vojkovice, které si před svými fanoušky s chutí zastřílely, když to odnesla se vší parádou Chyše B. Hattrickem k tomu přispěl v barvách týmu z Poohří Václav Kučera. Osm obdržených branek pak zcela jistě mluví za vše. Vojkovice se tak vyhouply na aktuální druhou příčku. Jarní neporazitelnost si udržela i březovská Jiskra, která na stadionu pod březovskou přehradou pokořila sedlecký KSNP, a stále se tak drží na medaili, která má lesk bronzový.

Vysokou výhru slavila i Pila, ta si totiž dojela pro tříbodovou radost na půdu Nových Hamrů, kde dosáhla na sedmibrankovou výhru. K výhře Piláků přispěli i horalé, kteří si během duelu vstřelili dvě vlastní branky. Hubenou, jednogólovou, ale o to důležitější výhru urvaly Božičany na hřišti Verušiček, když jedinou brankovou radost obstaral Marcel Petr, pro kterého už to byla 23. přesná trefa v soutěži.

Ilustrační foto
I. B TŘÍDA: Dorotovičové řádili v Hranicích

Vítězství z kategorie důležitých bral bečovský Slavoj, který se představil na pažitu v Děpoltovicích, kde pokořil dvěma góly tamní TJ, čímž zaokrouhlil bodový stav na číslo dvacet. Šlágr kola, který se měl odehrát na stadionu kolovského Ajaxu, kam měl zamířit Nejdek B, se nakonec odložil a bude dohrán v náhradním termínu.

Výsledky - 18. kolo
N. Hamry – Pila 2:7 (0:5). Branky: 53. Tokar Michal, 56. Pazdera Jiří – 10. Šimůnek Vlastimil, 23. Zrzavecký Pavel, 27. Vavřina Robert, 40. Mäsár Marek, 44. vlastní, 78. Šimůnek Vlastimil, 85. vlastní.

Verušičky – Božičany 0:1 (0:0). Branka: 56. Petr Marcel.

Březová – Sedlec 4:1 (1:1). Branky: 44. Hurban Zdeněk, 64. Skořepa Martin (PK), 75. Hvizd Jan, 86. Mudra Zdeněk – 21. Patera Radek.

Děpoltovice – Bečov 1:2 (0:1). Branky: 51. Hubálek Karel – 33. Borek Tomáš, 62. Sivák Vojtěch.

Dalovice – Stružná 9:0 (6:0). Branky: 2. Stolín Tomáš, 12. Sochor David, 26. Knushi Sylë, 33. Knushi Sylë, 38. Bubla Milan, 42. Mykhaylyuk Vitali, 55. Hlůžek Jakub, 60. Stolín Tomáš, 70. Knushi Sylë.

Vojkovice – Chyše B 8:0 (2:0). Branky: 6. Matoušek Marek, 19. Kučera Václav, 48. Matoušek Marek, 50. Kučera Václav, 51. Pavlíček Aleš, 59. Kocifaj Petr, 61. Kypta Robin, 70. Kučera Václav.

Kolová – Nejdek B (odloženo).