A byly i takové, které nakonec musely skousnout hořkost porážky. Nejsnadnější úlohu měla o víkendu starorolská rezerva, která hostila na svém pažitu poslední Nové Hamry. Béčko Starky, které okupuje první příčku, nakonec urvalo povinné vítězství. To se však překvapivě rodilo hodně těžce, a není divu, jelikož Staroroláci nemohli počítat s případnými posilami z krajského A-týmu.

Horalé sice podali bojovný výkon, ale na body to nestačilo a jejich záchrana v soutěži se opět o několik mil vzdálila. Duel rezervních týmů, ve kterém šlo prakticky o šest bodů, se odehrál v chyšském podzámčí, kam dorazila Toužim B. Ta nastoupila v sestavě s několika hráči z krajského áčka a na stejné vlně se nesla i chyšská jedenáctka, která se nakonec na konci utkání radovala před sto dvaceti diváky z těsné výhry.

Toužim B tak zůstala na předposledním místě, zatímco Chyše B se pomalu v tabulce přiblížila klidnému středu. V domácím prostředí obstály Abertamy, které v cestě za záchranou zvládly přestřelku s týmem Březové. Dalším týmem, který uspěl v domácím prostředí, byly Dalovice, které vybojovaly hodně cenné vítězství nad jedenáctkou Pily. 

K sestupovému pásmu se hodně přiblížila Kolová, která dorazila do Božičan v řádně slátané sestavě, i přesto si vytvořila několik šancí, ale mizerná koncovka ji připravila o lepší výsledek, když Božičany zaslouženě doma slavily dvoubrankové vítězství. Hodně potu a fotbalové dřiny stálo hráče Stružné malé derby s týmem Kyselky.

Tým z Poohří totiž nedal favoritu duelu nic zadarmo a několikrát mu zle zatopil. Navíc se neslo utkání v rytmu ostrých a někdy až zbytečných zákroků, které na obou stranách rozhodčí překvapivě přehlížel. Nakonec však zůstaly body doma, ve Stružné, když v závěrečné dvacetiminutovce vstřelili struženští borci Kyselce dvě branky.

To nejlepší nakonec. Tři utkání v řadě za sebou brali hráči Bečova vždy tři body a k tomu přidali jako bonus tři čistá konta. Tentokrát je však čekal důležitý souboj, a to o 2. místo v tabulce, ve kterém vyzvali nejdeckou rezervu. 

A byl to pořádný boj, v němž se nakonec z těsné výhry radovali Nejdečané, kteří se tak udrželi na druhém místě tabulky, ze kterého ztrácejí na první postupovou pozici čtyři body. Stejný počet ztrácí na druhé místo Stružná, pět bodů pak na stříbrný stupínek chybí pátému Bečovu.

Okresní přebor mužů
Dalovice – Pila 3:2 (2:2). Branky: Stolín Miloslav 2, Mykhaylyuk Vitaliy – Vavřina Robert, Plic Jakub. Rozhodčí: Grůza David. ŽK: 1:0. Diváci: 50.

Božičany – Kolová 2:0 (1:0). Branky: Mareš Filip, Rubáš Jan. Rozhodčí: Šíp Jan, Bizoň Marcel, Garaj Luboš. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Diváci: 60.

Chyše B – Toužim B 4:3 (1:2). Branky: Lábr Jaroslav 2, Burda Jan, Burda Jan – Fišer Radek, Adamický Tomáš, vlastní. Rozhodčí: Godža Ladislav. ČK: 0:1. Diváci: 120.

Stružná – Kyselka 2:0 (0:0). Branky: Brančík Štefan, Zbojan Lukáš. Rozhodčí: Zázvorka Jiří. ŽK: 2:0. Diváci: 90.

St. Role B – N. Hamry 2:0 (1:0). Branky: Holub Miroslav, Říha Roman. Rozhodčí: Sakáč Jan. ŽK: 1:3. Diváci: 40. 

Bečov – Nejdek B 2:3 (1:1). Branky: Borek Tomáš, Knushi Sylë – Mandous Antonín, Sojka Tomáš, Černý Marek. Rozhodčí: Dotzauer Radek, Godža Ladislav, Zázvorka Jiří. ŽK: 4:4. Diváci: 90.

Abertamy – Březová 4:3 (2:1). Branky: Lakatoš Zdeněk, Kunst Martin, Bauer Jaroslav, vlastní - Osza Tomáš 2, Štěpán David. Rozhodčí: Garaj Luboš, Šíp Jan, Bizoň Marcel. Diváci: 100.