Premiéru si například odbydou Nové Hamry, které zamíří do Žalmanova, kde se střetnou se Stružnou. Další premiéra bude k vidění na stadionu v Drahovicích, kde vyrukuje Březová k souboji s aktuálním lídrem tabulky Vojkovicemi. Zajímavý duel je naplánován v Kolové, kde bude usilovat o cenné body v cestě za záchranou tým Kyselky. Premiéra čeká i chyšskou rezervu, která na žihelské umělce bude hostit Hájek, pro který to bude taktéž jarní premiéra.  Dalším týmem, který čeká první jarní utkání, je Stará Role B, která vyzve na ostrovské umělce jedenáctku Abertam.


Do jarní části naskočí i podzimní mistr okresního přeboru Pila, který zamíří na horkou půdu toužimského béčka.
Poslední jarní premiéra bude k vidění na rotavské umělce, kde se postaví proti sobě nejdecké béčko a Božičany. „Budeme chtít určitě uspět. Navíc máme Božičanům z podzimu co vracet," vzkazuje soupeři nejdecký záložník Jan Rejcha, který nám připojil i své fotbalové tipy na víkendové kolo.

Víkendový program:
Stružná – Nové Hamry (na podzim 2:2, sobota, 16.00, hřiště Žalmanov). „Novohamerští nejsou ještě rozehraní, zatímco Stružná bude chtít doma získat tři body. Bude to hodně bojovné utkání, které nakonec skončí dělbou bodů, dám nulu."
Chyše B – Hájek (na podzim 2:3, sobota, 13.00, UMT Žihle). „Chyše potřebuje body jako sůl, aby se mohla odlepit od sestupového pásma, ale Hájek má bojovný tým, který získá alespoň bod. Tipnu si kříž."
Březová – Vojkovice (na podzim 1:1, sobota, 16.00, UMT Drahovice). „Vojkovice jsou v laufu, a jdou si nekompromisně za svým cílem. V Březové je však čeká pořádná bitva, přesto si však odvezou všechny body, takže za dva."
Kolová – Kyselka (na podzim 1:1, sobota, 16.30). „Nám by se hodilo, kdyby Kyselka potvrdila domácí výhru nad toužimským begem, ale myslím si, že v Kolové to na víc než na jeden bod nebude, takže remíza."
Stará Role B – Abertamy (na podzim 2:1, neděle, 9.30, UMT Ostrov). „Stará Role by měla v ostrovském azylu dosáhnout na tři body, dám jedničku."
Nejdek B – Božičany (na podzim 2:5, neděle, 15.00, UMT Rotava). „ Na zápas se těšíme a věříme v úspěšný boj, to jest tři body."
Toužim B – Pila (na podzim 0:5, neděle, 16.30). „Záleží, jestli Toužimští využijí posílení hráči z divizního A týmu, ale Pila má kvalitní kádr, proto si ji troufnu pasovat na tříbodový zisk, takže dám za dva."