Tam se přeléval ukazatel skóre před necelou šedesátkou fanoušků z jedné strany na druhou. Až přišla na pořad 85. minuta, kdy domácí vstřelili branku na 5:4, a následně po udělení červené karty, hráč Kyselky Josef Kliment, který nebyl spokojen s verdiktem rozhodčího, při předešlém souboji, přiběhl k hlavnímu rozhodčímu Petru Vaněčkovi a udeřil ho rukama do obličeje, následně bylo utkání ukončeno z důvodu inzultace.

První jarní utkání zvládly Vojkovice (v modrém) vítězně, když Pernink (v pruhovaném) porazily 6:2.Zdroj: Daniel Seifert

Zbylá utkání pak již přinesla pouze góly a překvapení. To hlavní se zrodilo na půdě toužimské rezervy, odkud si odvezl tříbodový zisk poslední celek tabulky Bečov, který zatížil konto soupeře pěti zásahy a v tabulce se přiblížil týmům před sebou na rozdíl jednoho respektive šesti bodů. Další ztrátu zaznamenaly Dalovice, které tentokrát hostily na svém hřišti Březovou, nad kterou sice vedly po prvním poločase o dvě branky, ale po změně stran dokázala Březová dvěma góly dovést duel do nerozhodného konce.

Zaváhání Dalovic plně využila vedoucí Pila, která si vystřihla úspěšnou jarní domácí premiéru před svými fanoušky. Ale také to nebylo v prvním poločase v souboji s Novými Hamry to pravé, fotbalové. Po první půli totiž Pila prohrávala o jednu branku, ale po změně stran přidal na obrátkách s horalé se měli co otáčet, když nakonec museli skousnout po přestřelce šestigólový příděl. Pila tak má na čele tabulky již osmibodový náskok, a k tomu ještě dvě dohrávky k dobru.

Do třetice všeho dobrého, to si řekli ve Vojkovicích, když až na třetí pokus naskočily Vojkovice do jarního fotbalového kolotoče, který odstartovaly duelem na ostrovské umělce, kde je hostil Pernink. Nakonec z toho byla šestibranková výhra, pod kterou se podepsal čtyřmi přesnými zásahy vojkovický mladíček Aleš Pavlíček, který tak zařídil svému týmu velmi důležitý úspěšný vstup do druhé poloviny soutěže.

První jarní utkání zvládly Vojkovice (v modrém) vítězně, když Pernink (v pruhovaném) porazily 6:2.Zdroj: Daniel Seifert

Hodně napilno měl ve fotbalovém azylu v Dalovicích Sedlec, který hostil Děpoltovice. Branky si hráči Sedlece ponechali z pozice favorita, až na druhý poločas, kdy se postupně trefili do branky hostů dva novicové Dominikové Javorský a Matejka, když jejich premiérové trefy u nového zaměstnavatele ohodnotí kladně zejména natěšený sedlecký týmový pokladník. Až třetí pokus nejdecké rezervě nevyšel. Po dvou výhrách vyšla ve třetím jarním vystoupení bodově naprázdno, když na půdě kolovského Ajaxu, obdržela sedmibrankový nášup.

Okresní přebor Karlovarska, 18. kolo
Pila – Nové Hamry 6:3 (1:2). Branky: 38. a 51. Vavřina Robert, 53. Kalman Jiří, 64. Brožík Ondřej, 67. Mäsár Marek, 74. Šimůnek Vlastimil – 6. Petrovič Dan, 21. Dejl Karel, 86. Schleiss Pavel.

Sedlec – Děpoltovice 2:0 (0:0). Branky: 74. Javorský Dominik, 90. Matejka Dominik.

Verušičky – Kyselka 5:4 (2:3). Branky: 30. a 85. Tvrdek Karel, 35. a 47. Bártko Jan, 53. Štětina Lukáš – 15. Bláha Tomáš, 38. Kliment Josef, 44. Hekel Pavel, 83. Vondráček David.

Kolová – Nejdek B 7:3 (5:1). Branky: 5. a 33. Trapl Martin, 16. Pokrupa Petr, 24. Nekoranec Lubomír, 27. Gábner Jakub, 73. a 80. Kaksch Rudolf – 38. a 56. Halapej Michal, 88. Vašek Jan.

Dalovice – Březová 2:2 (2:0). Branky: 6. Richtář Petr, 35. Mychajljuk Vitalij – 61. Hurban Zdeněk, 86. Coufal František (PK).

První jarní utkání zvládly Vojkovice (v modrém) vítězně, když Pernink (v pruhovaném) porazily 6:2.Zdroj: Daniel Seifert

Pernink – Vojkovice 2:6 (1:2). Branky: 15. a 78. Richtárech Sebastian – 38. , 45. , 59. a 70. Pavlíček Aleš, 57. Gonda Josef, 68. Petrus Jan.

Toužim B – Bečov 1:5 (1:3). Branky: 15. Krejčí Karel – 26. a 57. Borek Tomáš, 27. Havlovic Martin, 38. Hrdý František, 67. Brandejský Josef.