Víkendový program:sei

Kyselka – Stružná (sobota, 15.00, Radošov). „Kyselka, která disponuje mladým, nezkušeným kádrem, zažívá již tradičně špatný rozjezd a neuspěje ani v duelu se Stružnou, která si odveze po výhře 2:0 všechny body."

Děpoltovice – Březová (sobota, 16.30). „Na hrozném terénu, který s fotbalem nemá co společného, budou slavit premiérový bodový zisk po vítězství 2:1 domácí, kteří předčí techničtější borce z Březové."

Pila – Chyše B (sobota, 17.00). „Pila v domácím prostředí body nerozdává, o čemž se přesvědčí i Chyše B, která si odveze porážku 1:4."

Vojkovice – Sedlec (neděle, 14.00). „Domácí značně profitují ze služeb navrátilců, což se potvrdí i v souboji se Sedlecem, který po prohře 0:3 poprvé v soutěži bodově ostrouhá."

Bečov – Kolová (neděle, 15.00). „Bude to těžký boj, ale chceme navázat na domácí výhru, takže si do Bečova jedeme pro vítězství 2:0."

Nejdek B – Božičany (neděle, 15.00). „Domácí po fiasku v uplynulém kole se budou chtít na svém hřišti před svými fanoušky bodově rehabilitovat, což se jim po nerozhodném výsledku 1:1 podaří."

1.FC Karlovy Vary B – Dalovice (neděle, 17.00, Dvory). „Záležet bude na tom, v jakém složení domácí výběr nastoupí, jestli využije případných posil z A-týmu či dorostu. I přesto Dalovice budou opět bodovat, když uhrají výsledek 2:2."