Skončila totiž spanilá jízda pilského Baníku, který si na svůj účet připsal první podzimní porážku, když ve šlágru kola nestačil v domácím prostředí na nejdeckou rezervu. Naopak pro tu to bylo již sedmé vítězství. O jedno více má na svém kontě starorolská rezerva, která tentokrát nepřipustila žádný fotbalový kolaps a Dalovicím naložila rovných deset kousků, čtyřikrát se v dresu vítěze radoval ze vstřelené branky Roman Voborský. Tím si  udržela vedení v průběžné tabulce s dvoubodovým náskokem před druhým Nejdkem B. Na bronzový stupínek se posunula po výhře nad týmem Nových Hamrů Kolová, když se o všechny gólové radosti Kolováků postaral kanonýr Pavel Štrébl. Cenné vítězství vyválčila v domácím prostředí Chyše, která obrala o všechny body favorizovaný Bečov.
Na stejné vlně se nesl i souboj Abertam, které udolaly na svém pažitu celek Stružné. Navíc horalé odehráli pomalu celý druhý poločas o deseti hráčích, ani to však nedokázala Stružná brankově využít, když se prezentovala velmi špatným herním dojmem. Deset minut dělilo Kyselku od tříbodového zisku na půdě Božičan, to když se v závěru duelu dvakrát střelecky Božičany prosadily, a Kyselka tak odjela s prázdnou. Březová si doma lehce poradila s Toužimí B, které nandala čtyři góly.

Výsledky, 11. kolo:
Chyše B – Bečov 3:0 (0:0). Branky: Burda Jan, Lavička Josef, Lábr Jaroslav.
Abertamy – Stružná 1:0 (1:0). Branka: Rác Patrik.
Božičany – Kyselka 2:1 (0:0). Branky: Žemlička Pavel, Kořínek Libor – Voráček David.
Pila – Nejdek B 1:2 (0:1). Branky: Plic Jakub – Šlapa Petr, Rutrle Jakub.
Dalovice – Stará Role B 3:10 (0:5). Branky: Kocmánek Jan 2, Brabec Miroslav – Voborský Roman 4, Hlavatý Ladislav 3, Sochor Aleš, Zoubek Václav, Kvapil Tomáš.
Kolová – N. Hamry 3:1 (1:0). Branky: Štrébl Pavel 3 – Ullmann Aleš.
Březová – Toužim B 4:0 (2:0). Branky: Tošnar Jiří, Košťál Jaroslav, Hvizd Jan, Vojtek Jindřich.