Prvním je pilský Baník, který odjel gólově naladěn do Bečova, kde opět řádil, když tamnímu Slavoji nastřílel sedm branek, čímž si připsal nejen třetí výhru, ale udržel se na okresním fotbalovém trůnu. Čtyři zářezy na bečovském pažitu oslavoval Vlastimil Šimůnek, který vévodí tabulce střelců se sedmi góly.

Druhý tým, který ještě neztratil ani bod, jsou Děpoltovice, ano, je to tak. Tým, který v uplynulé sezony bojoval o záchranu, je v letošním ročníku na výsluní, a řádně si tak užívá fotbalovou pohádku.

Navíc o víkendu přidaly Děpoltovice do své sbírky velmi cenný skalp, když pokořily nejdecké béčko čtyřmi góly. Třetí místo si drží Dalovice, které si zpříjemnily víkend gólovým přísunem, který odnesly Božičany. Ty musely chtě nechtě skousnout šestibrankový přísun, když navíc Dalovice udržely svou podzimní neporazitelnost. Za Dalovičáky se pak drží v tabulce další dva týmy, které ještě neokusily hořkost porážky. Čtvrtá je Kolová, kterou nasměroval fotbalový los na horský vzduch, přesněji do Nových Hamrů, kde Kolováci slavili pětibrankovou výhru, když v ní měl prsty kapitán Jakub Gábner, který obstaral čtyři z pěti branek Ajaxu.

Z vítězství se radovala i Březová, která zvládla duel se sedleckým KSNP, kdy byla po celé utkání lepším týmem, což dokázala vyjádřit i gólově, když třikrát skórovala. Pro Sedlec měla prohra pořádnou hořkost, jelikož šlo o první porážku v podzimní části.

Vítěznou cestu toužimské rezervy zastavily na svém hřišti Vojkovice, které si připsaly na účet hubenou jednogólovou výhru, která byla v podání týmu z Poohří premiérová, což se dá říci i o Toužimi B, která poprvé na body v soutěži nedosáhla.

Premiérových bodů se dočkaly i Pernink a Verušičky, když jejich souboj skončil po nerozhodném výsledku dělbou bodů. Po třetím kole pak čeká na první body v okresním přeboru ještě trio týmů v pořadí Kyselka, Nové Hamry a Bečov.

Okresní přebor mužů, I. kolo

N.Hamry – Kolová 1:5 (1:2). Branky: 24. Rudolský Michal – 10. Šebeš František, 28. Gábner Jakub, 71. Gábner Jakub, 73. Gábner Jakub, 86. Gábner Jakub.

Vojkovice – Toužim B 1:0 (1:0). Branka: 22. Garaj Luboš.

Pernink – Verušičky 1:1 (1:0). Branky: 43. Novák Milan (PK) – 77. Šindelář Antonín.

Bečov – Pila 0:7 (0:3). Branky: 16. Kalman Jiří, 27. Šimůnek Vlastimil, 44. Šimůnek Vlastimil, 65. Šimůnek Vlastimil, 80. Jakubal Tomáš, 85. Vavřina Robert (PK), 89. Šimůnek Vlastimil.

Březová – Sedlec 3:0 (1:0). Branky: 39. Verebely Daniel, 51. Verebely Daniel, 82. Hvizd Jan.

Děpoltovice – Nejdek B 4:1 (1:0). Branky: 3. Čech Ondřej, 62. Čech Ondřej, 71. Košťál Tomáš, 88. Košťál Tomáš – 64. Vašek Jan (PK).

Božičany – Dalovice 0:6 (0:3). Branky: 20. Schreiber Jan, 7. Stolín Miloslav, 36. Mychajljuk Vitalij, 48. Bubla Milan, 56. Mychajljuk Vitalij, 85. Mychajljuk Vitalij.